“ Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum” Projesine Start Verdi

Başkan Ünal Köken; Kandıra Belediyesi, kardeş belediye İzmit Belediyesinin destek verdiği “Kandıra’yı Seviyorum, Bisiklete Biniyorum” projesiyle 5. Sınıf öğrencilerinin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.

Kandıra’daki  20 Ortaokulda, 690 Bisiklet Dağıtılacak

Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum projesi kapsamında Kandıra’daki  yirmi ortaokula 690 adet bisiklet hediye edecek olan Kandıra Belediyesi, bisiklet dağıtım programına Çerçilli Sefa Sirmen Ortaokuluyla başladı. Bisikletlerini Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in elinden alan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Kandıra Belediyesi Öğrencilerin Bisiklet Hayalini Gerçekleştirdi

Öğrencilerin bisiklet konulu şiir ve kompozisyonları dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Bisiklet hayalinin gerçeğe dönüşme yolculuğunu öğrencilerin yazdığı hikaye ve şiirlerden dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaptığı konuşmada gençlik ve öğrencilik dönemlerinde yaşadığı zorlukları anlattı. Sizler gibi bende Kandıra’mızın bir mahallesinde doğdum, burada eğitim hayatımı sürdürdüm diyen Başkan Köken, gençlik yıllarında bisiklet sahibi olmadığını söyleyerek çok şükür çocuklarımız şimdi daha şanslı dedi.  

Başkan Ünal Köken; Büyükşehirlerdeki İmkanlara, Kandıra’mızın Mahallelerinde Eğitim Gören Yavrularımız da Kavuşacak

Güçlü Türkiye’de mutlu bir toplum oluşturmak için büyük bir aşkla çalıştıklarını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, geleceğimizin teminatı gençlerimiz bizler için çok önemli. Büyükşehirlerimizdeki imkanların mahallelerimizde eğitim gören yavrularımız için de olmasını istiyoruz ifadelerine yer verdi.

 Başkan Ünal Köken, Öğrencilerin Kahramanı Oldu

Kardeş Belediye İzmit Belediyesiyle sürdürülen “Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum” kapsamında başlatılan bisiklet dağıtım projesine  Çerçilli Sefa Sirmen Ortaokuluyla la start veren  Başkan Ünal Köken, desteklerinden dolayı İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür etti.

Bisikletlerine kavuşan öğrenciler yaptıkları teşekkür konuşmasında bizleri ilk defa bisikletle buluşturan, hayallerimizi gerçekleştiren Kandıra Belediye Başkanımız Ünal Köken’e teşekkür ediyoruz dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99