SANCAKLI'DAN FETO AÇIKLAMASI

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı FETÖ'nün Hakan Şükür ve Arif Erdem'i Galatasaray'da villa vererek kandırdığını söyledi.

Ülkü Ocakları  Düzce Şubesi tarafından düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan  Galatasaray ve Milli Takım eski futbolcusu, İilimizin Milletvekili  Saffet Sancaklı, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemini anlattı.

 

FETÖ ÖRGÜTÜ İLK GALATASARAY'A SIZDI

Programa katılan ülkü ocakları üyelerinin sorularını da cevaplandıran  Saffet Sancaklı, bir öğrencinin Silahlı Terör Örgütü üyesi olmak suçuyla aranan ve geçtiğimiz günlerde Galatsaray Kulübü üyeliğinden ihraç edilmemesiyle ülke gündemine taşınan eski futbolcu  Hakan Şükür ve  Galatasaray ile ilgili sorusuna, "Sporda Fethullah furyası o zamanlarda  Galatasaray'da başladı. Bunlarda genç çocuklar, araklamak kolay tabi.

 

ALMAK İSTEDİKLERİNE "GEL SANA VİLLA VERELİM DİYORLAR"

Bir örnek vereyim. Adam villalar yapıyor, gel sana bir villa verelim reklamımız olsun ama gel buraya taşın diyor. Kaç tane çocuk o zamanın şartlarında bu teklife hayır diyebilir. O zamanlarda FETÖ falan yok tabi. İnsan kendisini büyük futbolcu olarak görmeye başlıyor ve düşüyor öyle yerlere. Yavaş yavaş işliyorlar. Sonra bak burada bir hoca var çok güzel vaaz veriyor Müslüman bunlar hadi gidelim diyorlar. Öyle kandırdılar. İleriye gidenler oldu tabi. Mesela Hakan, Arif" diye konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99