SAMET ŞENGÖZ TEK BAŞINA, ''BİR ORDU GİBİ''

Mehmet Ali Paşa’nın ve Kocaeli'nin sempatik genci Samet Şengöz’ü, Kocaeli'de tanımayan yoktur. Dernekciliği, efendiliği ve özgüvenin verdiği cesaretiyle adından her platformda sık sık söz ettiren bir kardeşimiz. Bilindiği üzere en son Mehmet Ali Paşa Mahallesi’ne muhtar adayı olmuştu. İyi de oy almıştı.

Seçimi kaybettiğinde gidip rakibi olan Yaşar Doğan’ı öpüp tebrik etmişti. Bu hareketi bile ona oy vermeyen bir çok vatandaşın gönlünde taht kurmasına yetti.
 
Samet'in yaptıkları Kocael'yi aştı Halep için seferberlik başlattı ve bir çok siyasetçinin başaramadığını başardı.
 
HALEP'E YARDIM TIRI
Bilal Bozkurt ile bir tır dolusu yardım malzemesi doldurdu ve Halep'e yolladı. Samet Şengöz ve Bilal Bozkurt tarafından organize edilen yardım tırı ve nakti yardım yetkililere teslim edildi. Pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan ilimizin en aktif  gençlerinden Samet Şengöz, kendisi gibi bu tür organizasyonlara imza atan Bilal Bozkurt ile birlikte başlattığı yardım kampanyasını başarıyla noktaladı. “Haydi sen de destek ol, Halep için yardım zamanı!” diyen ikili, “Suriyeli ve Halepli yavrularımıza göndereceğimiz patates ve un TIR’ımızda bir çuvala adını yazdırmak ister misin?” sorusu ile yola çıkmıştı.
 
ŞENGÖZ HERYERDE
Şimdide Samet Şengöz hiç kimsenin başaradığını başarıyor,Tek başına adeta Kocaeli'de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Bir bakmışsınız resmi kurumlarda ziyarette, bir bakmışsınız yaşlı ziyaretlerinde, bir bakmışsınız hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bir bakmışsınız pazarda esnaflarla beraber.
 
TEK BAŞINA ORDU
Koceli artık onu ve içindeki vatan sevgisini tanıyor, Kocaeli'nde adeta tek başına ordu gibi çalışıyor, insanların kalplerine girmeyi biliyor, en önemlisi bu sevgisi hep karşılık görüyor. İleride önemli yerlere gelecek Samet Şengöz ve bazı siyasetçiler gibi damdan düşer gibi değil, halkın arasından çıkar gibi gelecek.
 
Samet Şengöz bir sonraki seçimlerde Muhtarlığı bırakıp Milletvekilliğine aday olmalı, nedeni çok basit; Milletvekillerinden daha çok halkın arasında evet oyu için çalışmalar yapıyor.
Samet şengözün her yaptığı ziyarette sloganlarıda farklı ve bu ziyaretleri sosyal medya hesabında paylaşmayı unutmuyor.
 
işte bu sloganlardan bazıları;

 

Pazarda samimiyet var, bereket var..
Pazar sofrasını özlemişim.
Allah bereketinizi artırsın inşaAllah..

Tabiki EVET 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Necatiye - 09 Nisan 2017 00:32
Arkadaş 1 milyon yatırım yaptı adam.rnParayı verdi düdüği çalıyor.rnSamet Şengöz ak parti döneminde 1 kuruş çıkar sağlamayan her zaman ak partinin adalet kanadında olan bir kardeşimizdir.rnAçık usülle tüm kamuoyunun gözü önünde yapılan bir ihaleyi almıştır.rnEzbere yorum yapmayın.rnParayı bastı çatır çatır aldı.rnBunu bizzat ihaleyi izleyen bir vatandaş olarak söylüyorum.
KEMAL - 03 Nisan 2017 23:52
TEBRİKLER KARDEŞİM BİR SONRAKİ SEÇİNLERDE MUHAKKAK ADAY OL . KOCAELİ'NİN SENİN GİBİ GENÇLERE İHTİYACI VAR
HASAN BASERİ - 02 Nisan 2017 23:51
TEBRİK EDİYORUZ, FAKAT BU ARKADAŞ KİM ACABA SİYASETÇİMİ, YOKSA ESNAF MI
Necati - 02 Nisan 2017 19:57
Sonra da Yeni cuma çay bahçesinin ihalesini alıyor dimi ? Ama bunu yazamazsiniz.pardon

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99