TOPÇULAR MAHALLESİNDE FUHUŞ BASKINI

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde düzenlenen operasyonda fuhuşa aracılık yaptığı tespit edilen kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

İzmit’in Topçular Mahallesi’nde bulunan bir evde fuhuş yapıldığına dair ihbar alan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri bahse konu olan evi takibe aldı. Yapılan takibin ardından emniyet ekipleri söz konusu eve operasyon düzenledi. Operasyon neticesinde gözaltına alınan M.Y isimli şüphelinin fuhuş fuhuş yaparak geçimini sağlayan bazı kadınların telefon numaralarını para karşılığında dağıttığı, bazı müşterileri ise bizzat kendisinin fuhuş yapılan bu adreslere para karşılığı götürerek fuhşa aracılık ettiği tespit edildi.

 

Not Kağıtları ile anlaşıyorlar

Ayrıca M.Y’nin fuhuş için müsait evi olmayan bayanlara ise kendi ikametinde müşteri temin ederek fuhuş yaptırdığı, bu şekilde N.E.A ve S.G isimli hayat kadınlarına fuhuş amaçlı müşteri ve yer temin ederek geçimini sağladığı öğrenildi. Yapılan arama neticesinde şahsın üzerinde hayat kadınlarının isimlerinin ve numaralarının yazılı olduğu not kağıtlarına el konuldu. Fuhşa teşvik, aracılık ve yer temin etmek suçlaması ile adliyeye sevk edilen M.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

İşte Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklama;

“İlimiz İzmit İlçesi Topçular Mahallesinde bir dairede fuhuş yapıldığı ihbarını alan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlilerimizce başlatılan çalışmalarda; N.E.A isimli bayanın para karşılığında fuhuş yaptığı, fuhuş amaçlı müşterilerini ise M.Y isimli şahıs aracılığıyla temin ettiği yönünde bilgiler elde edilmiştir.

 

Evi Olmayana Kendi Evini Veriyor

Bu tespitler doğrultusunda Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan adli soruşturma kapsamında yapılan araştırmalar ve alınan ifadeler neticesinde; M.Y isimli şüphelinin,   ilimizde fuhuş yaparak geçimini sağlayan bazı bayanların telefon numaralarını para karşılığında dağıttığı, bazı müşterileri ise bizzat kendisinin fuhuş yapılan bu adreslere para karşılığı götürerek fuhşa aracılık ettiği, fuhuş için müsait evi olmayan bayanlara ise kendi ikametinde müşteri temin ederek fuhuş yaptırdığı, bu şekilde N.E.A ve S.G isimli bayanlara fuhuş amaçlı müşteri ve yer temin ederek geçimini sağladığı tespit edilmiştir.

 

Şüpheli M.Y Ahlak Büro Amirliği görevlilerimizce 22.03.2017 günü yakalanarak gözaltına alınmış, şüphelinin yapılan üst aramasından çıkan bayan isimleri ve numaralarının bulunduğu not kâğıtlarına el konulmuştur.

 

Fuhuş ile mücadele sürecek

“Fuhşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek” suçu kapsamında 23.03.2017 günü adli makamlara sevk edilen şüpheli M.Y TUTUKLANARAK cezaevine teslim edilmiştir.
Fuhuş yapıldığı tespit edilen bayanlara ve şüpheliye ait ikametlerin ilgili mevzuat kapsamında mühürlenmesi için yazışmalar başlatılmıştır.
İlimizde fuhşa aracılık veya yer temin eden şüpheliler ile ilgili çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

kadir - 23 Eylül 2017 20:53
gölcük te bu fuhuş çocuk yaşa kadar indi bana bile teklifler geliyor kız çocukları ile saati yuz tlden 15 ile 20 yaş arası hakikaten ben utanıyorum bu durumdan bunları asıl yönlendiren pazarlayan R.d isim li Moldovyalı bir hanımdır zaten sabıkası var

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99