KOBİDOS Acar’ın Konuğu

Kısa adı KOBİDOS olan Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü yönetici ve bisiklet dostları önceki gün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan Acar’ı halde ziyaret etti.

Yeni Üye Acar
Aktif olarak bisiklet kullanan ve aynı zamanda motosiklet sevdalısı olarak bilinen Şube Müdürü Ayhan Acar konuklarını makamında ağırlayarak sebze-meyve halini tanıttı. Ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Acar “Spor ve bisiklet kültürünün her geçen gün toplumda arttığını gözlemliyoruz. Bisiklet çağdaş bir ulaşım aracıdır.

 

Bu spora gönül veren tüm sporcuları kutluyorum” dedi.
Trafikte Saygı
Araç sürücülerinin bisiklet ve motosikletli sürücülere yeterli saygıyı göstermediğini ifade eden Cengiz Anaç “KOBİDOS olarak bisiklet ve motosiklet sürücüleriyle bir araya 1-7 Mayıs Trafik Haftasında farkındalık turu yaparak trafikte bizde varız demek istiyoruz” Ziyaret anısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ayhan Acar’a kulüp forması hediye eden kulüp başkanı Cengiz Anaç “Müdürümüz ve pedal dostumuz Ayhan kardeşimize misafirperverliği için çok teşekkür ederiz. Bisiklet sporunu ilimizde hak ettiği yerlere ulaşması için kulüp olarak elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99