15 Temmuz'un hesabını 16 Nisan'da soracağız

Referandum çalışmaları kapsamında hafta boyunca derneklere konuk olan ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İsmail Baran, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun, 15 Temmuz'un hesabını sorma günü olduğunu vurguladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Hafta boyunca çalışmalarını aralıksız devam eden Başkan İsmail Baran, Trabzonlular Derneği ve Kafkas Kültür Derneği’ne konuk oldu, ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır da İlçe Başkanı Osman Badem ile birlikte Kafkas Kültür Derneği ziyaretine katıldı ve vatandaşların merak ettiği soruları cevapladı.

 

HEPSİ TARİHE KARIŞACAK

Ziyaretlerde ‘birlik’ vurgusu yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Vatandaşlarımızın 16 Nisan'da 'tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet' için evet diyeceğine inanıyorum" dedi. Yeni Sistem ile bürokrasinin daha hızlı çalışacağını, demokrasinin daha çok güçleneceğini ve millet iradesinin yönetime hakim olacağını söyleyen Başkan İsmail Baran, "Yeni sistemle birlikte ekonomik krizler tarihe karışacak, belirsizlikler ortadan kalkacak, ekonomi daha sağlam bir zeminde büyüyecek” ifadelerini kullandı.

 

HESAP SORMA GÜNÜ

16 Nisan’ın 15 Temmuz'un hesabını sorma günü olduğunu vurgulayan Başkan İsmail Baran, " Mesele sen ben meselesi değil, memleket meselesidir. Türkiye'nin geleceğini garanti altına almamız gerekiyor. Ben, Vatandaşlarımızın 16 Nisan'da 'tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet' için evet diyeceğine inanıyorum. Türkiye'nin istikrarını ve geleceğini 'evet' oylarıyla daha güçlü bir şekilde inşa edeceğiz" açıklamasında bulundu. 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99