TÜRK EĞİTİM SEN, EN BEĞENDİĞİMİZ BELEDİYE BAŞKANI DOĞAN

Türk Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı, yönetim kurulu üyeleri Ülfet Almaçık, Feyzullah Divli ve Numan Uysal İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Türk Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı” Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın çalışmalarını yakından takip ediyor ve çok beğeniyoruz.

 

SICAK,SAMİMİ, GÜLERYÜZLÜ BAŞKAN

 

Her proje birbirinden değerli ve şehrimize değer katıyor. Bize, en beğendiğiniz belediye başkanı kim dediklerinde hiç düşünmeden Nevzat Doğan diyoruz. Çünkü başkanımızın sıcak, samimi güler yüzü, yaptığı birbirinden güzel hizmetler bize bu cevabı verdiriyor. Başkanımızın milli manevi değerlere sahip çıkması, bunların yaşatılması için yaptığı hizmetleri, eğitime katkılarını taktirle karşılıyoruz” dedi.

 

TÜRKİYE HEPİMİZİN

 

Ziyaret ve düşünceleri için Türk Eğitim Sen Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Doğan da “ bu devlet hepimizin devleti. Bu ülke herkesin ülkesi. Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde “ vatandaşım” diyen herkes aynı hak ve özgürlüklere sahiptir. Tek şartı, vatanına milletine ihanet etmeyecek olmasıdır. Vatanın olmadıktan sonra, özgürlüğü demokrasiyi ne yapacaksın.

 

Onun için bunun bir sınırı olmalı, vatanın, milletin bekasına kastetmedikçe, herkes bizim birinci sınıf vatandaşımızdır. Ben herkesin belediye başkanıyım. Her işte, icraatta, paramızı harcarken, herkesin hakkının hukukunun olduğunu düşünüyoruz Her zaman bu devlette, herkesin aynı hak ve hukuka sahip olduğunu, bunu korumaya azami özen gösterilmesi gerektiğini söylüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99