Bir Allahın kulu FETO sızmadı biz yerleştirdik diyemedi

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, mecliste AKP'li vekillere sert çıktı; “Bir Allahın kuluda çıkıp 'FETO AKP'ye sızmadı, biz yerleştirdik' diyemedi”

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, mecliste yaptığı konuşmada referandumda 'Hayır' diyecek olan vatandaşlara terörist diyen AKP'ye ve vekillerine sert çıktı.  Milletvekili Hürriyet yaptığı konuşmasında; FETÖ denilen lanet yapı tatlıcıya kadar sızdı ama ne hikmetse bir tek AKP'ye sızmadı. Üstelik içinizden bir Allah'ın kulu çıkıp da "Sızmadı kardeşim, biz yerleştirdik." diyemedi dedi.

 

O YAĞMURLARDA MİLLETLE DEĞİL FETO İLE ISLANDINIZ

Açıklamasına devam eden Hürriyet, Türkçe Olimpiyatları'na sponsor olanlar, kamu arazilerini parsel parsel verenler şimdi hangi yüzle ülkenin yarısını Meclise bomba atan darbecilerle bir tutuyorlar? O bombaların da, bu Anayasa'nın da mucidi ve elebaşı FETÖ'dür. O bombalar "Ne istediler de vermedik." lafında gizlidir, o bombalar birlikte ıslanılan yağmurlarda gizlidir. Şimdi hangi yüzle "hayır" diyenlere "Terörist." diyorsunuz? Ülkenin yarısına "Terörist." diyenlere ülkenin tapusunu teslim etmeye asla niyetimiz yok. Özellikle biz kadınlar -yarın 8 Mart- Cumhuriyetle kazandığımız haklarımızı asla vermeyeceğiz diyerek AKP'yi kınadı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99