DARICA SEYMEN’DE 5.VELİ SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Rehberlik Servisinin düzenlediği “Anne Baba Olarak Aynaya Bakma Zamanı” konulu 5.Veli Sempozyumu 25 Şubat 2017 Cumartesi günü gerçekleşti.

Her yıl başarıyla gerçekleştirdiğimiz sempozyumun beşincisini de yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Farklı içeriği ve uygulayış biçimiyle Kocaeli’nde ilk kez Özel Seymen Eğitim Kurumları tarafından uygulanan sempozyum, yedi  ayrı atölyede, konusunda uzman eğitimciler tarafından üç oturumda gerçekleştirildi.

 

Velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen programda; Arş. Gör. Selin Karaköse: Işık Üniversitesi,Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Servet Gülsün Şirin:Okan Üniversitesi Tanıtım Müd.TV/8 “Sınavdır Geçer” Program Yapımcısı‘’Ergenler ile Etkin İletişim’’ ,Uzman Psikolog Lütfü Yapıcı: Gebze Teknik Üniversitesi‘’  Benliklerimiz Konuşurken ‘’,Yrd. Doç. Dr.Aylin Sözen Çapan: Aydın Üniversitesi ‘’Çocuk Gözüyle Dünya’’, Uzman Psikolog Gizem Sezgiç: Gebze Medikal Park Hastanesi –Uzman Psikolog‘’Anne Baba Tutumları-Sınır Koyma’’ , Uz. Dr. Erdoğan Erdinç:Yüzyıl Hastanesi Psikiyatri Uzmanı‘’Yaşamın Bir Parçası: Depresyon Genelleşmiş AksiyeteBozukluğu,Obsesyon, Panik Atak’’ , Yaşam Koçu Aliye Horuz Üpekli: ‘’Çocuk Eğitiminde Anne Babanın Rolü’’ ile ilgili konularda katılımcıları bilgilendirdi.

 

İlkokul Müdür Yardımcımız Merve TAN, Ortaokul ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcımız Deniz ÇEVİK GÖNÜL, Rehber Öğretmenlerimiz Gülnar HÜSNÜOĞLU ve Gamze YENER tarafından düzenlenen sempozyum sonunda, İlkokul  MüdürüRahim GÜL ve  Ortaokul ve Anadolu Lisesi Müdürü Tolga KASIMOĞLU  konuşmacılara sertifika ve hediyelerini vererek katılan velilerimizeteşekkür ettiler.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99