Kültür ve Sanatla Dolu Kartepe

Kartepe Belediyesi, ilçe halkının yaşam kalitesinin arttırılması için fiziki yatırımlar kadar, ruhsal ve manevi doyum sağlayan kültür-sanat hizmetlerini de önemsiyor.

Yıl boyunca Kartepelilere hizmet vermek üzere, kültür ve sanat şemsiyesi altında görsel ve işitsel sanat dallarından müzik, edebiyat, tiyatro, kişisel gelişim eğitimleri, spor aktiviteleri, yarışmalar ve benzerleri için ihale açarak Kartepelilere en iyisini sunmayı hedefliyor.

 

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür Sanat Organizasyon işleri İle İlgili açılan “2017 Yılı Kültür Sanat Etkinlikleri Organizasyonları Hizmet Alım İşi” ihalesi 28 Şubat 2017 Salı Günü Saat 10.00’da açık ihale usulü ile ihale yapılacak.

 

Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhaleye ilişkin dokümanlar belediyenin internet adresinden görülebilir ve 100,00-TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mah. Dicle Cad.No.12 Kat:4 Kartepe / Kocaeli adresinden temin edilebilir.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99