DOĞAN, AKMEŞE İÇİN İZGAZI ZİYARET ETTİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Kurumlar arası ilişkilere büyük önem veren ve belli aralıklarla ziyaretlerde bulunan Başkan Doğan,  İZGAZ’a yaptığı ziyarette, bu buluşmaların şehrin gelişimine önemli katkılar sağladığını belirtti. Doğan, Öztürk ile Akmeşe’nin gaz ihtiyacını da konuştu.  

 

KURUMLAR ARASI İLİŞKİLERİ ÖNEMSİYORUZ

 

Ziyarette konuşan Başkan Doğan,  “İZGAZ şehrimiz ve ülkemiz için önemli bir firma.  Şehrimize değer katan diğer firmalara olduğu gibi bu kurumumuzu da çok önemsiyor ve çalışmalarında destek olmaya çalışıyoruz. Gerçekten burada önemli bir görev yürütülüyor. Daha önceden yabacı biri tarafından yürütülen genel müdürlük görevini şuanda bizim arkadaşımızın yürütüyor olması bizi ayrı bir mutlu ediyor. Gökalp Bey göreve geldiğinden bugüne kurumlar arası ilişkiler çok daha üst düzeye çıktı. Ortak yapılan çalışmalar çok daha iyi noktalara vardı. Birçok konuda son derece gayet özverili çalışmalar yapıyorlar.

 

AKMEŞE’YE EN GÜZEL HİZMETLERİ YAPMANIN ÇABASINDAYIZ

 

Ziyaretimiz ’in konusu İzmit’imize, birlikte daha iyi nasıl hizmet yapabiliriz. Akmeşe gibi doğal gazımızın olmadığı yer var. Akmeşe’ye  ne yapabilirizi konuşmak için bir araya geldik.  Akmeşe’deki vatandaşlarımıza da en güzel hizmetleri sunmanın her türlü imkânları sağlamanın çabası içerisindeyiz” dedi.  

 

BAŞKAN DOĞAN, BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS

 

İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Öztürk te “biz İzmit’teki kuruluşlarla elimizden geldiğince koordinasyon içerisinde bulunuyor, şehrin düzenine ve bütünlüğüne uyacak şekilde aktivitelerimizi ve yatırımlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Başkanımız bizi yakından takip ediyor. İyi yaptığımız şeylerde bize motive edici yaklaşıyor. Eksiğimizi ve yanlışımızı gördüğünde de bunları bize hatırlatarak bu eksikliklerimizi tamamlamada yardımcı oluyor.  Onun bu yapıcı yaklaşımı bizim için büyük bir şans  “ şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99