Başkan İsmail Baran şampiyonları ağırladı

Antalya’da düzenlenen uluslararası turnuvadan altın madalya ve göğsümüzü kabartan Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Kulübü tekvandocuları Şevval Yarar ve Aşkın Kahveci, Başkan İsmail Baran’ı ziyaret etti

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları; Şevval Yarar, Özge Sarper ve tekvando duayeni Aşkın Kahveci Antalya’da düzenlenen Uluslararası Turkish Open Taekvondo Poomse Şampiyonası’na katılmış, Şevval Yarar ve Aşkın Kahveci şampiyonadan altın madalya ile dönerek göğsümüzü kabartmıştı. İki başarılı sporcu dün Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Başkan Yardımcısı İsa Taş ve Şevval Yarar’ın babası Burhan Yarar da katıldı.

 

NİCE ŞEVVALLER YETİŞECEK

Aşkın Kahveci ve Şevval Yarar kazandıkları madalyaları Başkan İsmail Baran’a takdim ederken, Başkan Baran da, “Duayen sporcumuz Aşkın Kahveci ve Şevval kızımızın başarısı bizleri gururlandırdı. Yeni hizmete açtığımız spor salonlarımızla yeni Şevvaller yetiştireceğiz. Eminim 6-10 Mart’ta Alanya’da düzenlenecek şampiyonadan da başarılarla dönecek ve göğsümüzü kabartmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

KÖRFEZ’E ARMAĞAN OLSUN

Duayen tekvandocu Aşkın Kahveci, “6-10 Mart tarihleri arasında Alanya’da yapılacak olan şampiyona öncesinde böyle büyük bir turnuvadan madalya ile dönmek önümüzü görmek demektir. Kendim için 70 yaşında yarışma heyecanını yaşamak, arkamdan gelene örnek olmak ve tarihe geçmekti. Bunu da başardım. Başkanımıza ve ekibine verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Aldığımız madalyalar Körfez’e armağan olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99