Ünal Köken, Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu Ağırladı”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ağırladı. Sepetçi, Hüdaverdiler, Dalca mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkanlar mahalle halkıyla bir araya gelerek istek ve talepleri dinledi.

“Başkanlar, Kandıra’yı Karış Karış Gezdi, İncelemelerde Bulundu”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’yla birlikte ilçede inceleme ziyaretlerinde bulundu. Sabahın erken saatlerinde başlayan programda Sepetçi, Hüdaverdiler, Dalca, Kerpe ve Kefken Mithatpaşa  mahalleleri ziyaret edildi. Sepetçi mahallesiyle start verilen programda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Kandıra Belediyesi tarafından yaptırılan mahalle fırınları incelendi. Başkan Köken ve Karaosmanoğlu, vatandaşlar tarafından ikram edilen Kandıra’nın meşhur mancarlı pidesinden yedi.

“Başkan Köken, Referandum İçin Birlik Beraberlik ve İstikrar Vurgusu Yaptı”

Vatandaşla sohbet eden onların talepleri doğrultusunda hizmetlerine yön veren Başkan Köken, Sepetçi mahallesinde yaptığı konuşmada referandum sürecine değindi. Birlik ve beraberliğin, istikrarın ülke için büyük önem taşıdığını dile getiren Başkan Ünal Köken, hizmetlerin artarak sürmesindeki  büyük etken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü duruşudur dedi.

Bizler imkanlarımız ölçüsünde Belediye olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yollarımızda asfalt ve parke çalışmalarımız sürüyor diyen Başkan Köken, Kandıra’nın her karışını ilmek ilmek işleyeceklerini vurguladı. Ardından Hüdaverdiler, Dalca mahallelerinde vatandaşla bir araya gelindi. Mahallelerdeki hizmetlerin ve yeni projelerin incelenmesinin ardından pazaryerine geçilerek esnaf ziyaret edildi. Kandıra’nın doğal yapısı ve samimi insanını en güzel yansıtan örneklerden biri olan Pazar, ürün çeşitliliğiyle de göz doldurdu. Pazar esnafıyla hem sohbet eden hem de onlardan alışveriş yapan Başkan Köken ve Başkan Karaosmanoğlu bereketli kazançlar diledi.

“Kapalı Yüzme Havuzu İçin İncelemeler Yapıldı”

İnceleme ziyaretlerini sürdüren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun sonraki durağı ilçeye kazandırılması planlanan Kapalı Yüzme havuzunun yer tespiti oldu. Şehit Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunu Kandıra’ya kazandıran Başkan Köken, gençlerin ve çocukların sağlıklı bir şekilde yetişmeleri ve spora olan ilgilerini arttırmak için spor tesislerimizi hayata geçireceğiz. Kapalı yüzme havuzumuz için gerekli çalışmalara başladık, yer tespitinin ardından hızlanacak olan projemizi vatandaşlarımıza sunacağız dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99