KOCAELİ'DE HAFTA SONU KAR GÖZÜKMÜYOR

Meteorolojinin tahminlerine göre sıcaklıklar yurt genelinde, hafta sonuna doğru düşecek. İstanbul'da ise cumartesi karla karışık yağmur, pazar günü kar bekleniyor.

PAZARTESİ KAR KUVVETLİ GELECEK

Meteorolojinin uzun vadeli tahminlerine göre hava sıcaklığı perşembe günü  Marmara ve  Karadeniz kıyılarında, haftasonunda ise  Türkiye genelinde hissedilir derecede azalacak.  Marmara ve  Batı Karadeniz'de haftasonu çok yoğun kar beklenmiyor. Pazartesi günü kar yağışının biraz daha kuvvetli olabileceği tahmin ediliyor.

 

KOCAELİ'DE KAR GÖZÜKMÜYOR

 

İstanbul'da cumartesi günü karla karışık yağmur, pazar günü ise kar yağışı görüleceği tahmin ediliyor. Pazar günü  Düzce,  Sakarya,  Bolu,  Bilecik,  Bartın, zonguldak,  Bingöl,  Muş,  Bursa,  Kütahya,  Balıkesir, Tekirdağ,  Kırklareli,  Yalova,  Erzurum,  Bayburt,  Bitlis,  Malatya,  Hakkari,  Iğdır'da da kar yağışı bekleniyor.

 

KIYI KENTLERİ HARİÇ TÜRKİYE GENELİNDE KAR BEKLENİYOR

Pazartesi ve salı günü kıyı  Ege ve  Akdeniz'deki kentler hariç  Türkiye genelinde kar yağışı tahmin ediliyor. Uzun vadeli tahminlere göre  İstanbul ve  Ankara'da da pazartesi ve salı günleri kar yağışı bekleniyor.Kaynak sondakika.com

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99