“Kandıra Belediyesi Nitelikli Semt Spor Sahalarını Hizmete Soktu”

Kandıra Belediyesi tarafından Çarşı ve Akdurak mahallelerinde başlatılan semt spor sahaları projesi tamamlandı. Çocuklar başta olmak üzere tüm vatandaşların beğenisini kazanan mahalle parkları her yaş kesimine hizmet sunuyor.

“Başkan Köken Hizmet Ağını Genişletiyor”

Yeşilin merkezi Kandıra’da çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm vatandaşlara kaliteli hizmet sunan Kandıra Belediyesi, Çarşı ve Akdurak mahallelerinde yapımını tamamladıkları  semt spor sahalarıyla hizmet ağını genişletiyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve ekibinin  titizlikle takip ettiği semt spor sahaları projesinin tamamlanmasının ardından hem mahalle sakinleri vakit geçirebilecekleri bir alana sahip oldu hem de spor yapmak daha eğlenceli hale geldi.

“Çocuklar ve Gençler Semt Spor Sahalarının Tadını Çıkartıyor”

Kandıra’da sosyal alanları arttırmayı sürdüren Kandıra Belediyesinin  semt spor sahaları projesinin içinde sentetik çim futbol sahası, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, spor alanları, çocuk oyun alanı ve dinlenme mekanları bulunuyor. Nitelikli  bir spor tesisini vatandaşa hizmetle buluşturan Başkan Ünal Köken, gençler ve çocuklar için yatırımlar yapmayı önemsediklerini vurguladı. Mahalle parklarımızın yanı sıra gençlerimizin spor yapıp kaliteli zaman geçirmelerine katkı sağlayacak semt spor sahaları tasarladık diyen Başkan Köken, semt spor sahalarımızla birlikte çocuklarımızın, gençlerimizin mahallelerde de spor yapabilme imkanı oluşturuyoruz. Çocuklarımızın keyifle futbol oynayacağı, spor yapacağı spor sahalarımızın hayırlı olmasını diliyorum dedi. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99