“Kandıra Belediyesi Çalışmaları Akçaova ve Topluca Mahallelerinde

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor. Akçaova ve Topluca mahallelerinde köy binası tadilatlarını gerçekleştiren ekipler, Kandıra da adliye bölgesinde de çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Doğal güzellikleri ile Kocaeli’nin önde gelen ilçelerinden olan Kandıra’da çalışmalar sürüyor. Kandıra Belediyesi 96 mahallesi bulunan ilçenin her karışına hizmet götürüyor.  Akçaova ve Topluca mahallelerinde köy binası tadılatlarını gerçekleştiren Fen İşleri  Müdürlüğü ekipleri, merkezde adliye bölgesindeki çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığını belirtti.  Kış aylarının etkisini arttırmasına rağmen vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılamak için gayretle çalışıyoruz diyen Başkan Köken, tüm mahallelerimize eşit  ve kaliteli hizmeti ulaştırmayı amaçlıyoruz dedi.

 

Kandıra’nın Gelişen Yönünün Arttırılması Hedefleniyor”

Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin ilçenin tümünde kaldırım yenileme, yol asfaltlama çalışmalarını da sürdüren Kandıra Belediyesi,  Kandıra’nın gelişen yönünü arttırmayı hedefliyor. Sosyal  belediyecilik anlayışıyla hareket eden Başkan Köken,  ekiplerimizle birlikte vatandaşlarımıza faydalı olacak proje ve hizmetlerimiz sürecek dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99