MÜGE ANLI KANDIRALI GENCİ ARIYOR

Kandıra'da yaşayan Abdullah Özdemir, 12 Ocak'tan bu yana kayıp olan oğlu Mustafa Özdemir'in bulunması için Müge Anlı'nın programına katıldı. Kayıp olan Kandıralı Mustafa Müge Anlı'nın programında aranıyor

ARAMALARI CANLI YAYINDAN VERİYOR

Kandıralı Mustafa Özdemir, 12 Ocak sabahı işe gitmek için evden çıktı. İş yerinin yakınlarında otobüsten indi ve yola koyuldu. Mustafa Özdemir'in Kandıra'nın Akıncı İshaklar Köyü'nde ikamet eden babası Abdullah Özdemir oğlundan haber alamayınca aramaya çıktı ve iş yerine yakın bir yolda oğlunun sefer tası ile bir eldivenini buldu.

 

OĞLUMU BULUN

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan gözü yaşlı baba Abdullah Özdemir, Müge Anlı'dan yardım isteyerek 'Oğlumu bulun' dedi. İstanbul Anadolu yakasında bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Özdemir, 12 Ocak sabahı işe gitmek için yola koyuldu ve bu tarihten itibaren kayıplara karıştı. Oğlunu çevrede aramaya çıkan baba Abdullah Özdemir oğlu hakkında sefer tası ve eldiven dışında başka bir bulguya rastlayamayınca polise gitti. Ekiplerin olay yerinde çalışma yapmaları sonrası Mustafa Özdemir hakkında yine bir bulgu çıkmadı.

 

KAYITLARDA İKİ KİŞİ VAR

Baba Abdullah Özdemir, Müge Anlı'da yaşadıklarını anlattı. Olay yerinin yakınındaki iş yerinin bir dış kamerası bölgeye yakın bir yeri görüntülüyor ancak sefer tası ve eldiven bulunan yeri görmüyor. Olay yerinin yakınına Mustafa Özdemir'in kaybolmasından sonra beyaz bir otomobil geliyor. İçinden iki kişi iniyor. İnen sürücü ve yanındaki kişi etrafı kontrol ediyor, yapılan kontrolden sonra ters yöne dönerek yollarına devam ediyorlar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99