SOFRAM PİDENİN 15 YAŞINDAKİ KURYESİ GENÇ KIZA ÇARPTI

Fethiye caddesinde faaliyet gösteren SOFRAM PİDE salonunun 15 yaşındaki motosikletli dağıtım kuryesi yürüyüş yolunda Simay Barın adındaki genç kıza çarptı.

Fethiye caddesinde faaliyet gösteren Sofram pide salonunun 15 yaşındaki motorsikletli dağıtım kuryesi yürüyüş yolunda Simay Barın adındaki genç kıza çarptı.

 

Olay sonrası genç kıza telefonunu bırakarak olay yerinden ayrılan kuryenin sofram pide de çalıştığı sigorta ve sosyal güvencesinin olmadığı öğrenildi.

 

Olayın sıcaklığı ile bir şey hissetmeyen genç kız bacağındaki ağrıların artması üzerine ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Ayağında çatlak olduğu tespit edilen genç kızın ayağı alçıya alındı.

 

Genç kızın ailesi polis ekiplerinide çağırarak sofram pideye gittiler. Gelen yunus ekipleri burada tutanak tutarak tarafları saraybahçe polis karakoluna getirdiler. Genç kızın ailesi burada Sofram pideden davacı oldular.  

 

Yaralanan genç kızın ailesi Sofram pideden davacı olacaklarını şu sözleri söylediler;

O çocuğun hiç bir suçu yok asıl suç o çocuğa o motoru vererek trafiğe çıkartan firma yetkilisi dedi.Ayrıca daha kötü bir kaza yaşanmaması için yetkililerin önlem alması gerektiğini,motorlu kuryelerin bir çoğunun ehliyetsiz küçük çocuklardan oluştuğunu söyledi.

 

Çevredeki vatandaşlarında , küçük çocukların ehliyetsiz bir şekilde kurye olarak çalıştırıldığı ve etrafa tehlike saçtıklarını söylemesi ilimizde bu konularda denetimlerin yetersiz olduğunu gösteriyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99