Kara Teslim Olmadı “Kandıra’Da Kar Mesaisi Sürüyor”

Hafta sonunda etkisini arttıran kar yağışına karşın çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Genel Müdürlüğü ekipleri, merkez ve mahalle yollarını açma çalışmalarını sürdürüyor.

“Kandıra Belediyesi Fen İşleri Genel Müdürlüğü Ekipleri, Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor”

Kandıra Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde hayatın olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Acil müdahale ekipleri kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Genel Müdürlüğü ekipleri, Kar ve buzlanmaya karşı, kar küreme, tuzlama ve solüsyon çalışması yapan acil müdahale ekipleri, vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için çaba harcıyor. İlçe merkezi ile mahallelerde yol açma çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için çalışıyor.

 

“Kar Mesaisi Gece de Sürdü”

96 mahallesi bulunan Kandıra’da etkisini gösteren yoğun kar yağışıyla mücadele eden ekipler, gecenin geç saatlerine kadar süren mesailerinde 4 ton tuz kullandı. 6 adet kepçe, 3 adet greyder, 2 adet traktörle çalışmalarını sürdüren ekipler, şehrin merkezindeki yaya kaldırımlar ve ana arterler başta olmak üzere gecenin geç saatlerine kadar  kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

 

Başkan Köken: Ekiplerimiz Görev Başında

Çalışmaları yerinde inceleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Omurcalı, Bollu, Hacımazlı, Belenköy,  Kubuzcu, Aladağ, Abdipaşa, Akçaova mahallelerini ziyaret etti. Ekiplerimiz görev başında vatandaşımızın mağdur olmaması için çalışmalarını sürdürüyorlar.Tuz ve solüsyon stoklarımız dahil olmak üzere tüm imkanlarımızla çalışıyoruz dedi. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99