DİKKAT ! KAR İSTANBUL'DAN KOCAELİ'YE GELİYOR

İstanbul ve Kocaeli için yaptığı kar uyarısı doğru çıkan Meteoroloji, Güney Marmara ve Ege için de kar uyarısı yaptı. Gece yarısından sonra İstanbul'daki karın Kocaeli'ye ulaşması bekleniyor.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü, bu geceden itibaren Çanakkale, Balıkesir, İzmir'in kuzeyi ve iç kesimleri ile Manisa genelinde yoğun kar yağışı beklendiğini bildirerek, muhtemel buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksamalara karşı vatandaşları ve ilgilileri uyardı.

 

KAR 20 SANTİMETREYİ BULACAK

Gece yarısından sonra İstanbul'daki karın Kocaeli'ye ulaşması bekleniyor. Yoğun kar yağışının Perşembe gününe kadar devam edeceği bildirildi. Kar kalınlığı merkezde bile 20cm. altında olmayacağı bildirildi.

 

Müdürlükten yapılan açıklamada Ege'de bu gece ve yarın yoğun kar yağışının etkili olacağı vurgulanarak, "Bugün akşam saatlerinden itibaren Çanakkale, Balıkesir ve gece saatlerinden itibaren Manisa il geneliyle İzmir'in kuzey ve iç kesimlerinde etkili olması beklenen kar yağışlarının bu gece yarın yoğun olarak devam edeceği ve yer yer 20 santimetre üzerinde bir örtü bırakacağı tahmin ediliyor." bilgisi paylaşıldı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99