“Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerinden Başkan Köken’e Sürpriz Ziyaret”

Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerine destek olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’eZafer İlkokuluÖzel Eğitim sınıfı öğrencileri sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten büyük onur duyduğunu belirten Başkan Köken Okul Müdürü Faruk Özaydın, öğretmen ve öğrencileri makamında ağırladı.

Başkan Köken: “Minik kalplere ışık olmak , onların yüreklerine umut ekmek için hepimiz duyarlılık göstermeliyiz.”

Kandıra  Zafer İlkokulu Özel Sınıf öğrencileri Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i  makamında ziyaret etti. Öğretmenleriyle birlikte gelen özel eğitim sınıfı öğrencileriyle tek tek ilgilenen Başkan Köken, yaptığı konuşmada onların ihtiyaçlarını karşılamak ve destek olmak için her türlü faaliyette görev almaktan gurur duyacaklarını ifade etti.

 

Minik kalplere ışık olmak , onların yüreklerine umut ekmek için hepimiz duyarlılık göstermeliyiz. Yavrularımızın eğitimleriyle ilgilenen, onlara şefkatlerini esirgemeyen yüce gönüllü öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum diyen Başkan Ünal Köken’e öğrencilerin ilgisi yoğundu.

 

Neşeli anların yaşandığı ziyarette Başkan Köken, çocuklarla kurduğu iletişimin güçlü olmasının nedeni  iyi niyet olarak gösterdi.  Zafer İlkokulunu düzenlediği programlara sıklıkla katıldığını anlatan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yavrularımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. Çocuklarımızın sosyal hayatta var olmaları için yürütülen tüm proje ve çalışmaların da takipçisi olacağız dedi. Başkan Köken’in  öğrenciler hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından ziyaret sonlandı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99