“Başkan Köken ve Eşi Elif Köken’den Duygu Dolu Ziyaret”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve eşi Elif Köken, Kayseri'deki hain saldırıda şehit düşen Abdulsamet Özen'in babası Hüseyin Özen, annesi Hayriye Özen’i evlerinde ziyaret etti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette, Başkan Köken şehit babası Hüseyin Özen’e güç verdi

“Başkan Ünal Köken, Şehidin Babası Hüseyin Özen’i Yalnız Bırakmıyor”

 

Ziyaret boyunca şehit babasının elini bir an olsun bırakmayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatanımız uğruna can veren yiğit yavrularımızın ailesi bizlerin emanetidir diyerek onlara sonsuz minnet duyduklarını ve daima yanlarında olacaklarını vurguladı.
Şehit annesi Hayriye Özen’in acısını paylaşan Elif Köken, şehit Abdül Samet’in fotoğraflarından oluşan albüme baktı. Gururluyuz biz oğlumuz şehitlik makamına seçilmiş diyen şehit annesini bağrına basan Elif Köken, biliyoruz bir aslan parçası, nur yüzlü Samet olamayız ama bizleri de yanında can, bir evlat bilmeni istediklerini belirtti.

 

Başkan Köken: “Onların ayağı taşa değse bizim yüreğimiz sızlar.”

 

Ziyaret boyunca birlik ve beraberliğin vurgulandı. Emanetlerimize sahip çıkmak bizlerin yegane görevi diyen Başkan Ünal Köken, şehidimizin emanetleri olan ailemiz bizlerin de ailesi olacak. Onların ayağı taşa değse bizim yüreğimiz sızlar. Şehidimizin babasıyla yaptığımız sohbette onların yüreğindeki acıyı bir nebze olsun sırtlanabildiysek ne mutlu bizlere dedi.

 

Başkan Köken ve eşi Elif Köken’inziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren şehit babasıHüseyin Özen de sizlerin bu ziyaretlerinizle şehitlerimizin unutulmadığını görmek bizim acılarımızı biraz da olsa hafifletiyor. Allah sizden razı olsun” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99