BAŞKAN ELLİBEŞ'TEN YILBAŞINDA ÇALIŞANLARA MORAL ZİYARETLERİ

YILBAŞINDA ÇALIŞANLARA MORAL ZİYARETLERİ Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük İlçe Jandarma Komutanı Burçak Kırca ile birlikte yılbaşı akşamında bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk Durak Gölcük Zabıtası

 

Yılbaşı ziyaretleri kapsamında ilk önce Gölcük Belediyesi Zabıta memurları ziyaret edilerek çay eşliğinde muhabbet edildi. Bir sıkıntının olmadığı bilgisi alındıktan sonra, Gölcük İtfaiyesi ve Devlet Hastanesi ziyaretleri yapıldı. Ziyaretler kapsamında vatandaşın can ve mal güvenliğine yönelik bir sıkıntının olmadığı bilgisi alınarak, yılbaşının hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

 

Polis Merkezleri Ziyaret Edildi

 

Hastane ziyareti sonrası Gölcük ve Değirmendere Polis Merkezleri ziyaret edildi. Yapılan ziyaretlerde Başkan Ellibeş, Kaymakam Altıntaş ve Jandarma Komutanı Kırca, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin tarafından karşılandı.

 

Polislerin yeni yılını tek tek kutlayan protokol üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin’in şahsında tüm emniyet teşkilatının yeni yılını tebrik ederek, sağlık, esenlik, mutluluk dilediler. Ayrıca zor bir görev yaptıklarını ve bu manada yürüttükleri bu meşakkatli görevlerinde kolaylıklar dilediler.

 

İlçe Jandarma Komutanlığı Ziyaret Edildi

 

Polis Merkezi ziyaretlerinin akabinde İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edildi.

 

İlçe Jandarma Komutanlığı’nda Yüzbaşı Burçak Kırca ve askeri personel tarafından karşılanıldı ve görevlerinde başarılar temennisinde bulunulan ziyarette, “Allah Milletimize, Memleketimize aydınlık günler vermesi temennisinde bulunuldu. Türk milletinin Mehmetçiği seven bir millet olduğu ve çok ulvi bir görev yaptıkları, bu manada da  şehitlerimize rahmet geride kalanlara sabır, gazilerimize ise acil şifalar dileğinde bulunuldu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99