ÜZÜLMEZ VE ASKERİN BAKIŞLARI HER ŞEYİ ANLATTI

Kartepe belediye başkanı Hüseyin Üzülmez, Umuttepe hastanesinde yatan vatani görevini yaptığı sırada Fırat Kalkanı Operesyonunda rahatsızlanarak Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Hastanesinde tedavi gören Sarımeşeli Melih Zengin’i ziyaret etti.

Hüseyin Öziri

Haber
Hüseyin Öziri

Melih Zengin’e yaptığı  ziyareti Sosyal medya hesabında paylaşan Üzülmez ve Askerimizin birbirlerine karşı bakışları her şeyi anlatıyordu, ikisininde karşılıklı birbirlerine olan iyimser duygularını sevgi dolu bakışlarını sadece  aradaki cam ayırıyordu. Biri vatanı için başka ülkelerde canını siper eden askerimiz diğeri ise Bulunduğu bölgeye hizmet yarışında bulunan bir belediye başkanı.


Fotoğrafı görünce gerçekten çok duygulandım. Bazen anlamak için konuşmak gerekmez, bakışlarda yeterlidir. Kartepe belediye başkanı Hüseyin Üzülmez ile yaralı askerimizin birbirlerine bakışları her şeyi anlatıyordu.

 

Her fırsatta Kartepe halkının yanında olduğunu hissettiren Başkan Üzülmez, hastalarıda ihmal etmiyor, imkan bulduğu müddetçe halkın arasında görünen, gerek cenazelerde vatandaşa manevi destek veren, gerek hasta ziyaretleri,gerek esnaf ziyaretleri, gerek umrecileri ziyaret ederek her cemiyette yerini alan bir belediye başkanıdır  Hüseyin Üzülmez

 

Bir çok kez haksız eleştirilere maruz kalan Üzülmez yine de motivasyonunu bozmadan hizmetlerine devam ediyor. Kartepe’yi  ülkemize tanıtırken aynı zamanda Kocaeli’ninde tanıtımında lokomotif görevi görüyor.

 

12 ilçe arasında en zor ve en keyifli bir ilçedir Kartepe, yazın ayrı kışın ayrı tadı vardır, hal böyle olunca yöneticilerede çok iş düşmekte. Kartepe’de başkan olmak çok zordur, düşmanlarınız her zaman ayağınıza taş koymak için fırsat kollarlar, Kartepe belediye başkanı Hüseyin Üzülmez’de sık sık eleştri oklarının hedefi oluyor, fakat Allah’ın sopası yoktur ki kim Üzülmez’e çelme takmak istdiyse hep düşen kendisi oldu.

Ben şahsım adına ve bir kartepeli olarak Başkan Hüseyin Üzülmez'e teşekkür ediyorum

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99