DOĞAN’IN MİSAFİRİ KIZILTEPE KAYMAKAMI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Mardin Kızıltepe Belediyesine kayyum olarak atanan Mardin Kızıltepe Kaymakam'ı Ahmet Odabaş’ı makamında misafir etti. Doğan, Kızıltepe’den gelen misafiriyle yakından ilgilendi.

Başkan Doğan, bilindiği gibi Ağrı’nın Diyadin Belediyesi’nden sonra Mardin Kızıltepe Belediyesi’ne de tecrübelerini paylaşmak için görevlendirilmişti.

 

GÜZEL HİZMETLER ALACAKSINIZ

 

Kayyum Belediye Başkanının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan  “hepimiz ülkemizin ve bu ülkede yaşayan bütün insanların daha huzurlu, daha mutlu, daha refah içinde yaşaması için çalışıyoruz. İzmit’teki insanımız için de Kızıltepe’de ki insanımız için de tüm dileğimiz ve çabamız böyle.  İnşallah birlikte çok güzel işler yapacağız. Kızıltepe’deki vatandaşlarımız, belediyecilik anlamında çok güzel hizmetler alacak.

 

DEVLETİMİZ EN İYİ HİZMETİ VERİYOR

 

Devletimiz, zaten hastanesinden, okulundan, yolundan, diğer kurumların hizmetlerine kadar gerekeni gayet güzel bir şekilde yapıyor. Hükümetlerimiz hiçbir zaman Doğu ve Güneydoğu diye farklı hizmet anlayışı içerisinde olmamıştır. Ülkenin her bir karış toprağını aynı değerde kutsal ve her bir insanını herhangi bir ayrım gözetmeden birinci sınıf vatandaş olarak görmüş, bu anlayışla gereken tüm hizmetler yapılmıştır.

 

TEKNİK EKİP GİDİP, TESPİTLERDE BULUNACAK

 

Bizler, bu anlamda sizlere bilgi, beceri, tecrübe paylaşımı yapmaya çalışacağız. Bazı projelerimizi sizlere önereceğiz. Tabi ki bizim de belli oranda bir desteğimiz mutlaka olacaktır. Ama daha ziyade sosyal belediyecilik önde olmak üzere belediye hizmetlerini, buradaki tecrübelerimizle sizi buluşturmaya çalışacağız. Önümüzdeki günlerde, bizim teknik ekibimizi sizlere gönderip,  bölgedeki çalışmalarla ilgili ön çalışma yapacaklar. Daha sonra ben de bizzat gelip orada yapılacak çalışmaları yerinde inceleyerek, görüşlerimizi sizinle paylaşacağız” dedi.

 

GÜVEN VERİYOR

 

Başkan Doğan’ın sıcak karşılaması ve yakın ilgisi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Mardin Kızıltepe Kaymakam'ı Ahmet Odabaş’ta “Belediye başkanımızın çalışmalarını her biri birbirinden güzel ve Türkiye’de örnek.  Kendisinin bu örnek çalışmalarını inşallah şehrimizde de hayata geçireceğiz.   Başkanımızın belediyecilik tecrübeleri ve yaklaşımı bizlere güven veriyor. İnşallah en kısa sürede başkanımızı şehrimizde ağırlayacağız ve kendisinin destek ve yönlendirmeleriyle Kızıltepeli vatandaşlarımıza şimdiye kadar alamadıkları belediyecilik hizmetlerini sunacağız” şeklinde konuştu.   

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99