KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan’dan 2017 mesajı

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, 2016 yılının ülkemiz ve kentimiz açısından zor bir yıl olduğuna vurgu yaparak, “2017 yılı için yeni umutlarımız var” dedi

2016 yılında iş dünyası olarak artarda gelen olaylardan her kesimin etkilendiğine dikkat çeken Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, “Ülkemiz ve milletimiz, başta 15 Temmuz Darbe Girişimi olmak üzere önemli sınavlardan birlik beraberlik içinde vatanına ve devletine sahip çıkarak başarıyla geçmiştir.

 

Türkiye’nin ekonomik yapısını bozmak, yatırımlarını ve hizmetlerini aksatmak için yapılan döviz artışı oyunları ve diğer oyunlara karşı durarak Türk iş dünyası ile birlikte ekonomi yönetimimize tam destek olaraktavrımızı net olarak gösterdik. 2017 yılında ülkemiz ekonomisinin daha ileri hedeflere taşınması için Türk iş dünyasının Kocaeli’ndeki en büyük temsilcisi olarak, üyesinden Meclis Başkanına hep birlikte çalışacağız.

 

Başta ekonomik büyüme ve KOBİ’lerin üretim ve ihracat kapasitelerinin artması için etkin projeler geliştireceğiz. Çatı örgütümüz TOBB’unda desteği ile başta şirket kuruluş aşaması olmak üzere birçok konuda girişimcilerini önünü açacak, işlerini kolaylaştıracak birçok düzenlemeyi hayata geçireceğiz.2017 yılında ekonomik göstergelerin daha iyi olacağına dair umutlarımız var. Yeni yılın üyelerimize, Kocaeli halkında sağlık mutluluk huzur başarı getirmesini diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99