Sürücü kurslarının sorunları KOTO’da konuşuldu.

Kocaeli Ticaret Odası 15. Meslek Komitesi, bünyesinde yer alan sürücü kursları için sektör toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, taban fiyat uygulaması başta olmak üzere sektörün çalışmaları, sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Kocaeli Ticaret Odası 15. Meslek Komitesi (Bilişim, Eğitim ve Büro Malzemeleri Grubu) bünyesinde yer alan sürücü kursları zümresi için sektör toplantısı düzenledi. KOTO Sosyal Tesisleri Beyt’ül Kebap’ta gerçekleşen toplantıya, KOTO Meclis Üyesi Yıldırım Yılmaz ev sahipliği yaparken, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Türkiye Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Sayın Nihat Polat, Sendika Genel Merkez Yöneticisi Ertan Yaşar, Sendika Genel Merkez Yöneticisi Hasan Guda, Türkiye Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Akın Tozlu ve sürücü kursu sektöründe faaliyette bulunan kurucu ve kurucu temsilcileri katıldı.

 

POLAT’TAN KOTO’YA TEŞEKKÜR

 

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Meclis Üyesi aynı zamanda Özel İzmit Yıldırım Eğitim ve Öğretim Kurumu sahibi Yıldırım Yılmaz, katılımları dolayısıyla sendika başkanı ve sektör temsilcilerine teşekkür etti. Akabinde konuşan KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, sektörlerin sorunlarının tespiti için gerçekleştirilen toplantıları çok önemsediklerini belirterek, çözümü noktasında da KOTO olarak gereken tüm desteği sağlayacaklarını ifade etti. Türkiye Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Sayın Nihat Polat ise, Başkan Doğan nezdinde, sürücü kurslarının sorunlarının çözümüne katkı sundukları için KOTO’yateşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99