DOĞAN, 2017 HİZMETLERLE DOLU BİR YIL OLACAK

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yayınladığı mesajla vatandaşların yeni yılını kutladı. Başkan Doğan, 2017’ye dair hedeflerini belirttiği mesajında “ 2016, çok çalıştığımız, gerek alın teri, gerekse akıl teri akıttığımız verimli bir yıl oldu.

Diğer yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da siyasi parti ayrımı yapmaksızın herkesin başkanı oldum, her kesime hizmet götürdük Milletimizin parasını kullanma yönünde her türlü yapıyla mücadele ettik,  paramızın tek kuruşunu bile rantçılara kaptırmadık. 2016 yılı enerjimin hiç bitmediği, çalışarak dinlendiğim bir yıl oldu. İzmit’te de 102 mahallemizde de hizmetlerimizi sürdürdük.

 

ÜZÜNTÜLERİMİZ, UMUTLARIMIZI DA BERABERİNDE GETİRDİ

 

Ülkemiz açısından baktığımızda 2016 yılı ne yazık ki, acıların yaşandığı bir yıl oldu.  Ancak, millet olarak bu üzüntülerimiz, umutlarımızı da yeşerttiğimiz bir yıl da oldu. Bir yandan hayal kırıklıkları, üzüntüler, ama hemen peşine umutlar getirdi.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var Binali Yıldırım gibi halk adamı bir başbakanımız var. Onların önderliğinde hükümetimiz, tüm bakanlarımız büyük bir fedakârlıkla çalışıyorlar. Biz de yerelde elimizden geldiği kadar o tempoya uyum sağlıyoruz.

 

DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

 

Millet olarak 2017’de daha enerjik olmalıyız. Ülkemiz üzerine oynanan oyunları daha çok çalışarak bozmalıyız.  Birlik beraberliği her şeyin üstünde tutmalıyız. Kişisel istek, arzu ve menfaatlerimizi bir kenara bırakıp milli menfaatlerimiz üzerine odaklanmalıyız. Liderlerimizin söylediklerine daha çok kulak asmalıyız. Herkes ortak hareket ederse bu mücadele kazanılır. Bizi devirmeye çalışanlar başarısızlığa uğrar. Devrilmeye çalışılan bir siyasi organizasyon falan değil Türkiye Cumhuriyeti’dir. Bu vatan mücadelesinde herkese görev düşüyor” dedi.

 

2017’DEN ÇOK UMUTLUYUM

 

Doğan, 2017 yılından çok umutlu olduğunu belirterek” en büyük hedefimiz yine şehrimizdeki insanların hakkını hukukunu koruyarak, kuruşunu kimseye kaptırmadan, siyasi bir ayrım yapmadan herkese en güzel hizmetleri sürdürmektir. Yeni yıl başlattığımız projelerin bitirme, yeni projelerin de hayata geçirildiği bir yıl olacaktır. Kültür Tepesi, 2.Etap Projesi, Kapanca Sokak, Akçakoca Meydanı, Deprem Müzesi, Sanal Gerçeklik Küresi, Cedit’teki Kentsel Dönüşüm, Aquapark, Bisiklet yollarının3.etabı, bisiklet ve basketbol topu dağıtımları, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıtı ve Parkı, Üniversiteli Pazarı, öğrenci yurdu, kapalı pazarlar, mahalle konakları, kültür ve gençlik merkezleri ile hizmet dolu bir yıl daha olacak. Bu duygu ve düşüncelerle  2017 yılının şehrimizde, ülkemizde tüm İslam Aleminde barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99