GÖLCÜK BELEDİYESİNE KARDEŞ ŞEHİRDEN ANLAMLI ZİYARET

İznik Belediyesive Kent Konseyi Başkanı Osman Sargın,Gölcük ile İznik İlçelerinin Kardeş şehir olmalarının 2. yıl dönümü münasebetiyle Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ettiler.

İznik Belediyesive Kent Konseyi Başkanı Osman Sargın,Gölcük ile İznik İlçelerinin Kardeş şehir olmalarının 2. yıldönümü münasebetiyleGölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ettiler.

 

Yapılan ziyarette  ayrıca, Osman Sargın’ın eşi Hacer Sargın, Başkan Ellibeş’in eşi Feriha Ellibeş,Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Gölcük İznikliler Dernek Başkanı Hasan Basri Başbayda hazır bulundu.

Ziyaretten dolayı oldukça memnun olan Başkan Ellibeş, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a teşekkürlerini iletirken, yapılan bu nazik ziyaretten ötürü memnun olduğunu dile getirdi. Ayrıca bu birlikteliğin daim olmasının en büyük arzusu olduğunu da belirtti.

 

Kardeşliğin İkinci Yıldönümü

 

İmzalanan protokol ile Gölcük ve İznik Belediyeleri arasındaki kardeş şehir olmalarının 2. yıldönümü yapılan ziyaretlerle kutlandı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük'te çok sayıda İznikli vatandaşların olduğunu belirterek bu kararımızın önümüzdeki senelerde devam etmesi ve daim olması en büyü arzumuz, dedi.

 

Başkan Sargın burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtirken, Başkanımızla birkez daha bir araya geldik ve bundan dolayı ayrı bir mutluluk içerisindeyiz. Umarım birlikteliğimiz hiç bozulmaz ve daim olur, dedi.

 

Ziyaretin sonunda Başkan Sargın, BaşkanEllibeş'eGölcük Belediyesi ve İznik Belediyesi’nin üzerinde logosunun bulunduğu çini tablo hediye etti. Başkan Ellibeş tarafından da donanmanın simgesi olan maket gemi hediye edilirken, Hacer Sargın tarafından da Feriha Ellibeş’e çini eser hediye edildi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yapılan makam ziyareti sonrasında İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Osman Sargın’ın eşi Hacer Sargın, Başkan Ellibeş’in eşi Feriha Ellibeş, Gölcük İznikliler Dernek Başkanı Hasan Basri Başbay, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk ve katılan heyetle birlikte Yazlık Ilıca Restaurantta yemekte bir araya geldi. Karşılıklı samimi bir sohbet havasında geçen yemek sonrası toplu fotoğraf çekiminin ardından Aşiyan Tesislerinde manzaraya karşısında çay muhabbetinin ardından ziyaret son buldu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99