FETÖ DEN ARANAN İSLAM KADINÇEŞME ORTAYA ÇIKTI

Fetö den kapatılan kimse yokmu derneğinin eski Başkanlarından İslam Kadınçeşme, you tube de bir paylaşımda bulunarak adeta Fettullah Gülen cemaatinde bulunmaktan hala onur duyduğunu ifade etti.Ayrıca sık sık Ülkemizin şu anki durumunu kötülemeyi de ihmal etmedi.Videonun altında İngilizce çevirisi ise acaba bu videolarıda Cemaat mi yaptırıyor sorusunu akla getirdi.

Feto operasyonunda Gözaltına alınan isimler arasında İzmitli eski kuyumcu İslam Kadınçeşme de vardı.

Kadınçeşme, polis ve savcılık ifadelerinin ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilmişti. Mahkeme Kadınçeşmeyi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmıştı. Bu arada İslam Kadınçeşme yurtdışına kaçarak bir sonraki mahkemeden kurtulmuştu. 

VİDEOYU CEMAATMİ YAYINLATTI

Gözaltına alınanlar, cemaat yapılanmasına maddi destekte bulunduğu iddia ediliyordu. Sanıklardan İslam Kadınçeşme sosyal paylaşım sitesi you tube de bir video paylaştı. Videoda ülkesini özlediğini fakat yaşananlardan dolayı eşi ile ülkeyi terk ettiklerini söylüyor.

İşte Kadınçeşme nin paylaşımında söyledikleri şu şekilde ;

 

TÜRKİYE'NİN EN KLAS FİRMALARI İLE ÇALIŞTIM

Önce özgeçmişinden bahsettikten sonra ''1991 yılından 2015 yılına kadar yaptığım ticarette Türkiye'nin en klas firmaları ile  çalıştım, ama ne olduysa belli bir zaman sonra her şey ters tepti 25 yıl çalıştığım insanlar bir gecede artık sizinle çalışamıyacağız dediler. Yıllarca kapıda bekleyen bankalar ve yan sanayi firmaları biz sizle olan sözleşmeleri iptal edicez dediler. 2015 Nisana kadar göğüs gerdik ama sonrasında başaramadık.

 

BİR ÇOK AFRİKA ÜLKESİNE HİZMET GETİRDİK

Ne oldu bize,  bizim ne suçumuz mu vardı,  bizde bu ülkeye hizmet ettik, iyi insan olmak için çaba sarf ettik. Neler yaptık ''dünyanın 58 ülkesini gezdim'', bir çok afrika ülkesine hizmet getirdik, insanlara katarak ameliyatları yaptık, yardımlar yaptık, insanlara kurbanlar kestik, o ülkelerde hastaneler açtık. İnsanlara elimizden ne geldiyse yapmaya çalıştık. Ne yaptıysam ülkem ve vatanım için yaptım, al bayrağımızı diğer ülkelerede tanıtmak için yaptık. Ben ülkeme hiç ihanet etmedim. 

 

VATANIMIZDAN UZAKLARDAYIZ

Bugün kestiğimiz kurban, verdiğimiz burs ,verdiğimiz para hayırları bugün suç sayılıyor, bu yüzden vatanımızdan uzaklardayız( bu sözlerinden sonra İslam Kadınçeşme bir süre göz yaşı döküyor ve devam ediyor) orada yaşayan ailelerimiz var 7 kardeşime var.

Bir gece sabaha karşı saat yedide kapınız çalınacak ve sizi polis alacak hiç bir suçunuz yokken beş gün sizi sorguya çekecekler. Ama sordukları Sorular; onu tanıyormusun, bununla konuştunmu, şununla niye bunu yaptın.

 

BİZİM SUÇUMUZ YOK

Başka hiç bir suçumuz yokken hakim karşısına çıktık. Şu anda konuşuyorum ama KHK ile tutuklamam çıktı, herşeyime el konuldu, yapabilecek hiç bir şeyim yok, 12 saat içinde canım vatanımdan tencereyi bile ocakta bırakıp çıktık, niçin buralara geldik biz suçlumuyuz . Hayır suçlu değiliz,ama şu şartlarda ailem ve çocuklarımın geleceği için eşim ile karar verip dünyanın farklı bir ülkesinden sizlere sesleniyoruz.

Allah'a hamd olsun gönlümüz orada, herşey bir gün güzel olacak, her şey normala dönecek, bir gün döneceğiz.

 

HİZMETTE OLMAKTAN PİŞMAN DEĞİLİM

Allah'a hamd olsun bu güzel HİZMETİN  yaptığımız bu güzel bereketli şeylerin karşılığı bu ise Allah'a hamd olsun ben kabul ediyorum, kestiğimiz kurbanlar suç ise eğer ben razıyım. burs vermek suçsa fakirlere yardım etmek suç ise bende o kurumun başkanı olarak suçumu kabul ediyorum dedi.

 

TÜRKİYE'Yİ KARALADI

Sözlerinin aralarında Türkiye'yi kötüleyen yorumlara yer veren Kadınçeşme, Fetö örgütünde bulunmakta pişmanlık duymadığınıda belirtti.

İŞTE VİDEONUN BAĞLANTI ADRESİ ; YOU TUBE GİRİP BU LİNKİ YAPIŞTIRIN.

https://youtu.be/Fpxj4MmgeK8

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99