“Kandıra Namazgah Kültür Merkezi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi”

Kandıra Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan Namazgah Kültür Merkezinin temel atma töreni Başkan Köken’in düğmeye basmasıyla birlikte gerçekleştirildi.

Temel atma törenine Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Namazgah Kültür Merkezi Hızla Yükseliyor”

Kandıra Belediye'si tarafından projelendirilen ve yapımına başlanılan Namazgah Kültür Merkezinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Konferans salonu, sinema salonu, düğün salonu, kütüphane, hamam, öğrenci bilişim merkezi vb. birçok sosyal donatı alanını içinde barındıracak olan Namazgah Kültür Merkezinin yapımı konusunda büyük emek harcayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, temel atma töreninde yaptığı konuşmada ''Kandıra’da birçok başarılı çalışmaya ilke imza attıklarını ifade ederek Kandıra’nın beklediği

 

Namazgah Kültür Merkezine en kısa zamanda kavuşacağını vurguladı.

Kısa zamanda tamamlamayı hedeflediğimiz Kültür Merkezi'miz ilçemiz için büyük öneme sahip diyen Başkan Ünal Köken, başta gençlerimiz olmak üzere Kandıralı hemşehrilerimizin talep ettiği Namazgah Kültür Merkezinde 700 kişi kapasiteli düğün salonu, çocuk oyun alanları, pergoleler, yürüyüş yolları, ve geniş kapsamlı otopark ve sosyal alanların olacağını müjdeledi.

 

Namazgah  projesinin  kentin özgün kimliğine kavuşması, kültür sanat adına yepyeni platformlar açılması için bir başlangıç olduğunu sözlerine ekleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Belediye olarak yaptıkları tüm projelerde üstün gayret gösterdiklerini belirtti. İlçedeki kültür sanat faaliyetlerinin de artmasını sağlayacak olan Namazgah Kültür Merkezinin tüm Kandıralılara hayırlı olmasını dileyen Başkan Köken, hizmetlerin süreceğini belirtti.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99