KEV'DE MİLAD ; KEV ARTIK YEŞİL SİYAH OLACAK

Kocaeli Eğitim Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu bugün toplandı.Sefa Sirmen olmadan ilk kez toplandı.Kocaeli Eğitim Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu KYÖD Sosyal Tesisleri’nde üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Eski Başkan Zeynel Başlak’ın aday olmadığı kongrede Bahri Yavuz tek listeyle yapılan seçimle başkan seçildi

Kocaelispor'un borçlarının ödenmesi açısından büyük önem taşıyan kongre KYÖD Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşti. Kongrede çoğunluk sağlandı ve Genel Kurul gerçekleşti. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Feridun Güray Üstlendi. Başkan Vekili Bekir Halefler ve yazman Mesut Baki Efe oldu. Kongre saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı'nın ardından başladı.

 

ZEYNEL BAŞLAK KONUŞMA YAPTI

Mevcut Başkan Zeynel Başlak yaptığı konuşmada "Bugun Olağanüstü Genel Kurul kararı aldık ve buradayız. Derince'de 49bin metre karelik spor sesisi yapılmış ve 1995 senesinde hizmete açılmıştır. Bu tesis belediye tarafından kiralanmıştır. Kirasını talebelere burs geliri olarak kullanılmış ve Kocaelispor'a da yardım edilmiştir. Bu tesis Sayın Sefa Sirmen'den sonra bu tesisin kira süresi belli bir süre daha devam etmiştir dedi.

BAHRİ YAVUZ VE EKİBİNE BAŞARILAR

Zeynel Başlak konuşmasının devamında ise "üyelerimizden Bahri Yavuz kardeşimiz eğer yönetime kendi ekibiyle gelirse imar durumunu halledeceğini söyledi. Bu tesise değer kazandıracaklar. Daha sonra yeni yönetim bu işin takipçisi olacak. Kocaelispor'un da ayakları yere basacak biz de bu durumdan memnun olacağız. Yeni seçilecek arkadaşlara başarılar diliyorum" diye konuştu.

KOCAELİSPOR BİZİM ÇOCUKLUK HAYALİMİZDİ

Konuşmaların ardından Bahri Yavuz listesini Divan Kuruluna sundu. Başka liste çıkmadı ve Bahri Yavuz Kocaeli Eğitim Vakfı'nın yeni başkanı oldu. Konuşma yapan yeni başkan Bahri Yavuz "Şehre biraz katkımız olacaksa bütün büyüklerimizin yanımızda olmasını istiyoruz. Biz bulunduğumuz ortamın oksijenini arttırmak istiyoruz. Bu vakıf gerçekten arkadan gelen neslin enerjisiyle çok büyük işler yapacak. Lütfen bizim yanımızda olun. Kocaelispor bizim çocukluk hayalimiz. 

 

İŞTE YENİ YÖNETİM

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler;

1.       Bahri Kubilay Yavuz

2.       Bekir Halefler

3.       Bülent İlter

4.       Lale Tığ

5.       Mehmet Seymenbaşı

6.       Melik Taşer

7.       Mesut Baki Efe

8.       Serhan Kasım

9.       Şahap Bilgusu

10.   Yağız Yalta

11.   Sinan Güneri

 

Yönetim Kurulu Yedek:

1.       Nevin Gencal

2.       Meral Türkçakal Özkürkçügil

3.       Kayhan Alyörük

4.       Burak Kasım

5.       Ömer Ekrem Gençoğlu

 

Denetleme Asil:

Dursun Ali Özel (Kocaeli Deftardarı)

Muzaffer Çintimar (Gençlik Spor İl Müdürü)

 

Denetleme Yedek:

İbrahim Bingül

İshak Kolaylı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99