KOCAELİ BİRLİK SPORDAN 4 GÜZEL TRANSFER

Alt yapıdan 4 oyuncumuzu profesyonel yaparak A takıma çıkardı.Kulübümüzün gelir-gider bilançolarını basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayan kulüp başkanı Erhan Yılmaz 32 puanla liderin 1 puan gerisinde tamamladığı ilk devreyi değerlendirdi, alt yapıdaki 4 oyuncuya profesyonellik kazandırıp A takıma çıkardı.

EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

Kulüp başkanı Erhan Yılmaz basın toplantısı düzenleyerek ligin ilk yarısını değerlendirdi, kulübün bütçesini açıkladı ve alt yapıdan 4 futbolcumuzu A takım kadrosuna çıkaran imzayı attı. Başkan vekili Ozan Keser, sportif direktörü Çağrı Arslan ve alt yapı koordinatörü Ali Gürdal’ın da hazır bulunduğu toplantıda başkan Erhan Yılmaz, “Üvey evlat muamelesi görsek de verdiğimiz çaba ve elde ettiğimiz başarıyla takdir edilmeyi hak ediyoruz. Ellerini ovuşturup batmamızı bekleyenler Allah’ın hesabını unuttular. Biz emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

3.5 MİLYON BORÇLA DEVRALDIK

Bakanımız Fikri Işık’ın halis niyetle kurduğu kulüpte geçmiş dönemlerde yanlış stratejiler izlendiğini ve yönetimsel hataların yapıldığını, bu nedenle halk nazarında olumsuz yer edinildiğinin altını çizen başkan Erhan Yılmaz, “Art niyetli olduklarını düşünmüyorum ama maalesef kulübü halka doğru anlatamadılar. Bütçeyi doğru yönetemediler. Bunun nedeni işin içinden gelmemeleri ve menajer kurbanı olmalarıdır. Biz kulübü 3.5 milyon borçla devraldık. Keşke tek sıkıntı bu borç olsaydı. Kamuoyu nazarında büyük bir nefret ve kafalarda soru işaretleri de vardı. Biz bu eksikliklerin yüzde 30-40’ını telafi ettik” diye konuştu.

KEMAL KAZAN AĞABEYLERİMDEN ÖĞRENECEĞİM

Stoper Kemal Kazan, “Çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Hedefim A takım oyuncusu olmak ve ağabeylerimden bir şeyler öğrenmekti. Bize bu imkanı taşıyan kulüp başkanımıza ve üzerimde emeği olan hocalarıma teşekkür ediyorum. İnşallah onların yüzünü kara çıkarmayacağım” dedi.

MELİH İNAN BU BİR BAŞLANGIÇ

Santrafor Melih İnan, “Profesyonel olduk ve bu adımda Ali Gürdal hocamızın katkısı büyük. Ona çok teşekkür ediyorum. Bu bir başlangıç ve inşallah ilerde daha iyi olacağız. Buna yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

BERAT DEMİR İNŞALLAH KALICI OLACAĞIZ

Santrafor Berat Demir, “İyi ve kötü zamanlarımızda yanımızda olan Ali hocamıza teşekkür ediyorum. Önceki kulübüm Kağıtspor’daki hocalarıma, özellikle Hasan hocama da çok teşekkür ediyorum. Profesyonel olduk, güzel bir yola giriyoruz. Hayırlısıyla A takımda kalıcı olmayı düşünüyoruz. Daha güzel yerlere geleceğimize inanıyorum” sözlerini kaydetti.

 

SEMİH ÜSTÜN EŞİK NOKTASINDAYIZ

Orta saha Semih Üstün, “Son 2 sezon boyunca Ali hocamızla çalıştık. Üstümüzde emeği çok. Sağolsun. Hayallerimizin başlangıcındayız. Profesyonel olduk. Bizim için eşik noktası. Asla ‘olduk’ şımarıklığına girmeyeceğiz. Daha başlangıç. Bize verilen emeklerin karşılığını bu kulübe hizmet ederek vereceğiz. İnşallah iyi günler göreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

necati - 23 Aralık 2016 08:24
Erhan lukka ve de sahildeki tesislere karşılık sana da bu takımı yük ettiler kardeş.maksat eski hesaplar ortaya çıkmasın.fazla ses etme yeni birşeyler de gelir illa

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99