“26 Boş Tezgah Yeri İçin Kura Çekimleri Tamamlandı”

Kandıra Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan kontrollerde kapalı Pazar yerinde 26 adet boş tezgah yeri tespit edildi. Mülkiyeti Kandıra Belediyesine ait olan yerler için Kandıra Belediyesi Meclis Salonunda kura çekimi gerçekleştirildi.

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri tespit edilen 26 adet boş tezgah yerini Belediye encümeninin 04.12.2016 tarih ve 2016/252 sayılı kararı ile tahsise çıkartması üzerine Kandıra Belediyesi Meclis Salonundagerçekleştirilen kura çekimine  26 üretici katıldı.

 

“Kura Çekimleri Adil ve Kurallara Uygun Yapıldı”     

Pazar esnafının  rahat ve sağlıklı bir ortamda satışlarını yapabilmeleri için çalışan Kandıra Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, esnafın ve üreticinin yanında olmayı sürdürüyor.Kuraya katılan üreticilerde uygulamadan memnun olduklarını ifade ederek, yapılan kura çekimlerinin kurallara uygun ve adil bir şekilde tamamlandığını ifade etti.

 

Halkımız Sağlıklı Ortamlarda Alışverişini Yapacak”

Pazarcı esnafı ile tüketicilerin sağlıklı, temiz ve güvenli ortamlarda  alışveriş yapmaları için düzenlemeler gerçekleştirdiklerini belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bütün çalışmalarımız, esnafımızın kazancının artması, halkımızın da sağlıklı, düzenli ve güvenli ortamlarda alışveriş yapması içindir. Hak sahibinin hakkını korurken, hukuksuz işgalleri önlüyoruz dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99