KANDIRA BELEDİYESİN'DEN HALAP'E YARDIM KAMPANYASI

“Kandıra Belediyesinden Halep Ordaysa, Kandıra Burada Yardım Kampanyası“ Halep’te yaşanan insanlık suçuna dünyanın dikkatini çekmek ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak adına Kandıra Belediyesi öncülüğünde İlim Yayma Cemiyeti, İHH, Gülsima, Kandıra Kent Konseyi katılımlarıyla “Halep Ordaysa, Kandıra Burada” yardım kampanyası başlatıldı.

"Halep'te yaşanan insanlık dramına Başkan Köken Kayıtsız Kalamadı”

 

Kampanya hakkında bilgi veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, gün Halep'te yardıma muhtaç kardeşlerimizin yanında olma günü. Bizler her zaman dünyanın her yerinde mazlumların imdadına yetişmiş bir milletin fertleriyiz. Bu defa yardım elimizi Halep'e uzatıyoruz. Yanı başımızda zor günler geçiren kardeşlerimize bir nebze katkımız olabilirse ne mutlu bize. Tüm hemşehrilerimi düzenlediğimiz yardım kampanyasına duyarlı olmaya ve Türk insanının yardım severliğini bir kere daha tüm dünyaya göstermeye davet ediyorum dedi.

 

“Başkan Köken, Halep İçin Öncü Oldu”

 

Halep’teki mazlum kardeşlerimizin yanında olabilmek ve onlarlasoframızdan bir dilim ekmeğimizi paylaşabilmek için başlattığımız yardım kampanyamıza esnafımızdan, sivil toplum kuruluşlarından ve hayırsever halkımızdan katılım ve destek bekliyoruz diyen Başkan Köken, Halkımız tarihi boyunca mazlum halkların yanında olmuştur. Bugün yine bu büyüklüğünü göstereceğinden zerre kuşkum yoktur" diyerek , tümhemşehrilerini duyarlı olmaya çağırdı.

 

“Halep’e Yardım İçin Başvurular; Kandıra Belediyesi Beyaz Masa Birimine Yapılacak”

 

Kandıra Belediyesi öncülüğünde ,İlim Yayma Cemiyeti, İHH, Gülsima, Kandıra Kent Konseyi katılımlarıyla başlatılan Halep’e Yardım Kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların, un,kuru gıda, kullanılmamış kıyafet ve battaniye ve atkı-bere malzemelerinden oluşan yardımlarını Kandıra Belediyesi Beyaz Masa birimine teslim edebileceği bildirildi.
Yardım hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların ise Kandıra Belediyesi Beyaz Masa, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğün 0262 551 32 10- 138nolutelefondan ulaşarak bilgi alabileceği ifade edildi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99