DÜNYA DALIŞ ŞAMPİYONU ÖZEL SEYMEN OKULUNA GELİYOR

Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Cenk Devrim Ulusoy "Nefesini Yönet, Hayatına Yön Ver!" sloganıyla 'Nefes Yönetimi' üzerine özel seminerlere başlamıştı.Seminerlerine bu hafta Kocaeli'de devam edecek.Yahya Kaptan'da bulunan Özel Seymen Eğitim Kurumları bir ilke imza atarak,dünya serbest dalış şampiyonu ve nefes eğitmeni Cenk Devrim Ulusoy'u konuk ediyor.

 

Yahya Kaptan'da bulunan Özel Seymen Eğitim Kurumları bir ilke imza atarak,dünya serbest dalış şampiyonu ve nefes eğitmeni Cenk Devrim Ulusoy'u konuk ediyor.ve nefes eğitmeni Cenk Devrim Ulusoyu konuk ediyor.

 

Etkinliği ÖZEL SEYMEN MEZUNLARI DERNEĞİ gerçekleştiriyor.Seminer Rahmi Seymen İzmit yerleşkesinde gerçekleşecek olan etkinlik herkese açık olacak. Başkan Hasan Kaya tüm Kocaeli'lileri bu etkinliğe davet ederek Türkiyenin en gerçekçi ve en iddialı nefes programını kaçırmayın! dedi.

 

18 Aralık pazar günü saat 14:00-16:00 arası nefesini yönet hayatına yön ver semineri gerçekleştirilecek.

Seminerde Cenk Devrim Ulusoy ayrıca, Grup eğitimleri halinde gerçekleşecek bu eğitimler ile  stres yönetimi,panik atak,konsantrasyon,odak yönetimi,motivasyon,öfke kontrolü,diyafram kullanımı eğitimi verecek.

 

Seminer 2 saat sürecek.
Seminer 1'er saatlik 2 bölümden oluşacakdır.
Seminer süresince uygulamalı nefes egzersizleri yapılacakdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99