KAVAKLISPOR YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Kavaklıspor Kulüp Başkanı Cevdet Barış ve yeni yönetimi,Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i makamında ziyaret etti. Başkan Ellibeş, Kulüp Başkanı Cevdet Barış ve Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

Başkan Ellibeş “Gölcük Belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde spor kulüplerine destek ve katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yıllardır kendini amatör spora adayan fedakar ve özverili yöneticilerin gayretleriyle ayakta durmayı başarmış kulüplerimizden birisi. Kavaklıspor kulübü bünyesinde spor yapan gençler, bu vesileyle olası kötü alışkanlıklardan da uzak duruyor. Bizler de Gölcük Belediyesi olarak, imkanlar ölçüsünde Kavaklıspor’a yardım etmeye her zaman hazırız” dedi.

 

Kavaklıspor Kulüp Başkanı Cevdet Barış, Başkan Ellibeş'e spora ve sporculara verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür ettiğini, geçmiş dönemlerde Gölcük Belediyesi olarak yapılan destek ve katkıların Kulüp açısından çok önemli bir katkı olduğunu ve yeni süreçte de yanlarında olmasını temenni ettiklerini, belirtti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99