BAŞKAN KÖKEN'DEN ANLAMLI ZİYARET

“Başkan Köken’den İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ve Çevik Kuvvet Polislerine Anlamlı Ziyaret” Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ve Kocaeli Çevik Kuvvet Şube Müdürü Erol Çengelcik’i ziyaret ederek polis teşkilatının yanında olduklarını belirtti.

İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısına karşı duyarsız kalmayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, , İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ve Kocaeli Çevik Kuvvet Şube Müdürü Erol Çengelcik’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında teröre karşı birlik mesajı vererek polislerin yanında olduklarını belirten Başkan Köken, İstanbul’da meydana gelen hain saldırı sonucu yaralanan polislerimiz için acil şifalar, şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“Polisimizin Yanındayız”

 

Türkiye, polisi, askeri, vatandaşı ile bölünmez bir bütündür diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bu birlikteliğimizi kimse bozamaz. Gün millet olarak polisimizle, askerimizle, vatandaşımızla birlikte sıkı sıkıya sarılma günüdür dedi.

 

“Başkan Köken, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ile Yaptığı Görüşmede Terör Saldırılarını Lanetledi”
Ülke olarak birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu zor bir süreçten geçiyoruz diyen Başkan Köken, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci ile yaptığı görüşmede size ve sizin nezdinizde tüm Emniyet mensuplarımıza ve ailelerine başsağlığı, yaralı polislerimize de acil şifalar diliyorum. Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve güvenliği için canlarını veren şehitlerimizi milletimiz unutmayacak ve kalbinde yaşatacaktır dedi.

 

Halkımızın can ve mal güvenliği için 24 saat fedakarca görev yapan Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Denizci ve Çengelcik’le yaptığı görüşmelerin ardından görev yapan polislerle hem sohbet etti hem de başsağlığı diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99