“Başkan Köken, Hastaların Başucundan Ayrılmadı”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesinde hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Başkan Köken, hasta ziyaretleri kapsamında Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesinde tedavi gören Kışla Camii İmam Hatibi Resul Dinç ve iş adamı Murat Aslan’ı ziyaret etti. Sağlık konusunda hassasiyeti yakından bilinen Başkan Ünal Köken, geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Aslan’a moral verdi, acil şifalar diledi.

“Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Sağlık İçin Önleme Dikkat Çekti”

Başkan Köken, hastaların sağlık durumları ile ilgili hasta yakınlarından bilgi alırken ihtiyaç duydukları konularda yardımcı olmak adına üzerlerine düşeni her  zaman yapmaya hazır olduklarını belirtti. Sağlıklı olmanın, yürüyebilmenin ve kendi ihtiyaçlarını giderebilmenin en büyük lütuf olduğunu anlatan Başkan Köken, sağlığımızı korumak için gerekli tetkikleri zamanında yaptırmalıyız. Kişi önce kendi doktorudur. Vücudumuzu iyi tanımalı ve herhangi bir rahatsızlıkta doktorlarımıza başvurmalıyız diyerek sağlık konusunda önceden önlem almanın önemini vurguladı.

Başkan  Ünal Köken, Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ettikten sonra hastane personeliyle de selamlaşarak işlerinde kolaylıklar diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99