KOCAELİ'DEN GİDENLER VEDA TURUNA ÇIKTILAR

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Başiskele Kaymakamı Ali Partal ve Ankara İl Müftülüğüne atanan Mehmet Sönmezoğlu, Başkan Karaosmanoğlu’na veda ettiler.

Başkan’a veda ziyaretine geldiler

 

Yaklaşık beş yıldır Başiskele Kaymakamlığı görevini yürütürken Silivri Kaymakamlığına atanan Ali Partal, İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle yine Sakarya Arifiye Kaymakamlığına atanan Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve son olarak Kocaeli’deDini Yüksek İhtisas Merkezleri Müdürü olarak görev yaparken Ankara İl Müftülüğüne atanan Mehmet Sönmezoğlu, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdiler.

 

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kendisi ziyarete gelen Kaymakamlar Yazıcı ve Partal’a yeni görevlerinde başarılar diledi. Uzun yıllar Kocaeli’de görev yapan Kaymakamlara teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “İnanıyorum ki yeni görevinizde de başarılı olacaksınız. Allah yolunuzu açık etsin” dedi. Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Müdürlüğü görevini yürütürken Ankara İl Müftülüğüne atanan eski Kocaeli Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu’na da yeni ve önemli görevinde üstün başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimizde ortaya koyduğunuz çalışmalar ve fedakârlık için size teşekkür ederim. Ankara İl Müftülüğü göreviniz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99