Üzülmez’e Spor Camiasından Sürpriz Konuk

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başarılı file bekçisi Volkan Demirel’in lisanslı Menajeri Erdinç Şehit’i makamında konuk etti.

Kartepe ilçesini modern bir şehir haline getirebilmek için yoğun bir mesai harcayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, kendisini ziyarete gelen konuklarına da vakit ayırmaya özen gösteriyor. Kartepe, Kocaeli ve şehirdışı da olmak üzere yoğun bir ziyaretçi trafiği olan Başkan Üzülmez, belediyedeki zamanının bir kısmını konuklarını makamında ağırlayarak geçiriyor. Başkan Üzülmez’in son konukları arasında spor camiasından ünlü bir isim de yer aldı. Futbolseverlerin ve Fenerbahçe Kulübü camiasının yakından tanıdığı Menajer Erdinç Şehit, Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi ve Spor Koordinatörü Faruk Sarman ile birlikte Başkan Üzülmez’i makamında ziyaret etti.  

 

Üzülmez : Sporun birleştirici gücünü doğru kullanmalıyız

Menajer Erdinç Şehit’in Kartepe’ye olan ilgisini ve hayranlığını, sonrasında da spor alanında her türlü işbirliği ve desteğe hazır olduğunu dile getirdiği ziyarette Başkan Üzülmez’de konuğuna, Kartepe de devam eden projeleri ve özellikle spor alanında yaptıkları çalışmaları anlattı. İşbirliği teklifinden memnuniyet duyduğunu ifade eden ve Fenerbahçeli olduğu bilinen Başkan Üzülmez, “Spor ve ülkemizde özellikle futbol kitleleri birleştirici bir güce sahip. Bu güç doğru ve etkili kullanıldığında çok faydalı sonuçlar alınabilir. Bu bağlamda farklı ve gençlerimize yönelik projeleri de değerlendirmeye hazırız” dedi. Menajer Şehit, kendisini makamında ağırlayan Başkan Üzülmez’e teşekkürlerini sunarken, çok güzel bir jest yaparak Fenerbahçeli futbolcuların imzalamış olduğu bir formayı da Başkan Hüseyin Üzülmez’e hediye etti.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99