GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI MUSA AYDIN’A KESTANE GECESİ

Güzel bir sohbet ortamında geçen programda güreşçilerle karşılıklı muhabbet edilirken Başkan Ellibeş ve Güreş Federasyonu Başkanı Aydın duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

 

Gölcük Belediyesi’nin oraganizasyonuyla Myliva’da gerçekleşen Kestane programına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Eski Dünya Şampiyonu Sırrı Acar, Gölcük Değirmendere Rahvan Atçılar Kulübü Başkanı Osman Kalyoncu ve Güreşçiler katılım gösterdi.

 

 Yağlı Güreşlere Desteğimiz Her Zaman Devam Edecek

 

Duygu ve düşüncelerini dile getiren Başkan Ellibeş “ Öncelikle bizleri kırmayıp davetimize icabet eden tüm herkesi gönülden kutluyorum Ata sporumuz olan Yağlı Güreşlerimizi seviyoruz. Bölgemiz ve Türkiye’de de bu sporu seven kardeşlerimiz çok. Bizde bu sevgileri karşılıksız bırakmamak adına belediyemiz ve Gölcük’teki sivil inisiyatifler olarak Güreşçilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Bu anlamda güreşe gönül verenlerin samimi istekleri ve gayretleri bizim de heyecanımızı artırıyor. Bundan sonraki süreçlerde de sık sık bir araya gelerek birbirimize olan sevgimizi, muhabbetimizi daha da artıracağız” dedi.

 

Hedefimiz Tokyo Olimpiyatları…

 

Önlerinde 4 yıllık bir süreç olduğunu ve hedeflerinin Tokyo olimpiyatları olduğunu dile getiren Başkan Aydın, Bu güzel programda bulunmaktan dolayı memnun ve mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Tokyo olimpiyatlarına dünyanın en güçlü güreş takımıyla katılmak istiyoruz ve bu yönde de çalışmalarımızı daha da iyi bir şekilde yürütmenin gayreti içerisindeyiz. 1948-1960 olimpiyatları rekorlarını kırmak istiyoruz. Bu yolda yönetimimizle birlikte büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz. Biz bu 1 buçuk yıl süre içerisinde bize oy veren vermeyen ayrımı yapmadık. Biz bütün kulüplerimize eşit mesafede, adalet ilkeleri doğrultusunda maddi destekte bulunduk, malzeme desteğinde bulunduk. Önümüzdeki dönemde inşallah sponsorları da devreye sokarak kulüplerimize desteği arttıracağız. Bizden önceki dönemlerde ligler 4 haftada bitiyordu. Bizim dönemimizde 10 haftaya yaydık, deplasmanlı güreş ligini oluşturduk. Bundan amacımız rekabet ortamını oluşturmak. Spor demek rekabet demek. Eğer rekabet olmazsa takımların hiçbir anlamı olmaz. Bizde önümüzdeki 4 yıl süreyle deplasmanlı güreş ligini devam ettireceğiz ve bu inşallah kısa zamanda rekabet ortamını oluşturacağız şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99