BURASI AMERİKA DEĞİL ; DİLOVASI BALIKÇILAR BARINAĞI

Dilovası belediyesinin yaptığı balıkçılar barınağının kamelyaları gelmiş ve ışıklandırması tamamlanmış.Tablo gibi bir görüntünün çıktığını söyleyen Dilovası halkı Köprüye karşı selfi çektirme yarışına girdiler Dilovası belediye Başkanı Ali Toltar'ın sloganı hazır ''Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar elde ediyoruz''!

KARŞISINDA OSMAN GAZİ KÖPRÜSÜ

Dilovasına kazandırılan  balıkçılar barınağının kamelyaları yerleştirildi; ışıklandırma işlemleri tamamlandı. Osman Gazi Köprüne nazır barınağın güzelliğine güzellik katılmış oldu.

 

 

SLOGAN HAZIR

Dernek Başkanı Hüseyin Elibol ve yönetimine çabaları, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Ali Toltar ; sloganınıda hazırlamış oldu ''Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar elde ediyoruz''!. Ayrıca başkan Toltar dernek başkanı Hüseyin Elibol'a çalışmalarında başarılar diledi.

 

ALİ TOLTAR'IN HAKLI GURURU

Böyle bir projeyi Dilovası halkına kazandırmanın haklı bir gururunu yaşayan Dilovası Belediye Başkanı ALİ TOLTAR balıkçılar barınağının güzelliğini sosyal medya hesabından paylaşmayıda ihmal etmedi.

 

KOCAELİ'DE BÖYLE MANZARA BAŞKA BİR YERDE YOK

Kocaeli'de böyle bir manzaranın başka bir yerde bulunmadığı biliniyor, vatandaşlar yürüyüş yapmak için yazın gelmesini iple çekiyorlar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99