TERÖR SUÇLARI SAVCISINA SİLAHLI SALDIRI YAPILDI

Son dakika... İstanbul Sultanbeyli'de terör suçları savcısının aracına ateş açıldı. Araca 4 kurşunun isabet ettiği saldırıdan savcı yara almadan kurtuldu. Kocaeli'de görev yapan Savcılarında korumalarının arttırıldığı bildirildi

İstanbul Sultanbeyli'de terör suçları savcısının aracına silahlı saldırı oldu. Savcının aracına 4 kurşun isabet etti. Savcı saldırıdan yara almadan kurtuldu.

 

SAVCI VE KORUMA POLİSLERİ YARA ALMADAN KURTULDU

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar soruşturma bürosunda görevli bir savcı akşam saatlerinde makam otomobilinin içinde silahlı saldırıya uğradı. Sultanbeyli'de yol kenarında pusu kuran kişi veya kişilerce açılan ateşte büyük bir şans eseri savcı ve koruma polisleri yara almadan kurtuldu.

 

ARACA 4 MERMİ İSABET ETTİ

Silahlı saldırı saat 21.15 sıralarında TEM otoyolu Sultanbeyli istikametinde üzerinde meydana geldi. Çağlayan Adliyesi'nde Terör ve Örgütlü Suçlar soruşturma bürosunda görevli olduğu belirtilen bir savcının makam aracına yol kenarından ateş açıldı. Koruma polislerinin de içinde bulunan araca 4 mermi isabet etti.

 

SALDIRGANLARIN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

İlk tespitler sonunda ateşin yol kenarında pusu kuran kişi veya kişilerce ateş açıldığı, olaydan sonra kaçtıkları tespit edildi. İstanbul Terör ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.Bu olaylar üzerine Kocaeli başta olmak üzere bir çok ilde Savcıların koruma sayısı artırıldı. Kaynak son dakika.com

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99