BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız Gündem İle ilgili açıklamalarda bulundu. Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız "Vatandaşımız her zaman olduğu gibi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Dolarda oluşan dalgalanmaya halkımız gereken cevabı vermiştir.

Hükümetin ekonomik daralmaya acilen çözüm bulması gerektiğini belirten Nihat Yıldız son zamanlarda gündemde olan asgari ücrete yapılacak zammın mutlaka geçinilebilecek oranda yapılması gerekir. Asgari ücrete  yapılacak zam  işvereni ve çalışanı mağdur etmeyecek şekilde düzenlenmeli. Hükümetimizin vergilerde yapacağı düzenlemelerle bu sorunun ortadan kalkacağını belirtti 
             
     Her ay düzenli olarak yapılan il başkanları toplantısını değerlendiren Yıldız Kentimizin sorunlarının ele alındığı bu toplantıda Başta tramvay yol çalışmaları ve çöp yakma fabrikası ile ilgili esnafımızın ve halkımızın şikayetlerini başta sayın valimiz olmak üzere yetkili kurumlara iletiyoruz.
Zaman Zaman eleştirilen siyasi partilerimizin İl başkanları toplantısının aslında sorunların değerlendirilip gündeme getirildiği çözümü noktasında ise ilgili belediyelerimizin ve iktidarın daha hızlı olması gerektiğidir. İl başkanları toplantıları kentimizin yararına örnek bir çalışmadır.
Tramvay yol çalışmalarında mağdur olan esnaflarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında yetkililerimizin acilen çözüm bulması gerektiğini belirten yıldız çözümün sadece işgaliye parasını almamakla çözümlenmediğini oluşturulacak bir kriz masası ile  esnafımızın  sorun ve sıkıntıları net bir şekilde ortaya konulmalıdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99