DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ BAŞLIYOR.

Gölcük Belediyesi ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kocaeli Üniversitesi “Değerler Eğitimi Projesi”ni birlikte yürütecek.

Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Çakır, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, KOÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli, KOÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kadir Gömbeyaz, Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri E. Fatih Bayram, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan

 

Gülsuyu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinden Metin Mercan ile gerçekleştirilen ilk toplantı Kocaeli Üniversitesi’nde yapıldı.

 

Değerler Eğitimi projesi 2017 yılında Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamına dahil edilecek olup Eğitim ve İlahiyat Fakültesi öğretim elemanlarınca takip edilip yönlendirilecek. Proje kapsamında Gölcük İlçesindeki Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencilerine yönelik veliler ile birlikte ‘Kişiliğin Temel Taşlarını Oluşturan Toplumsal Değerler Konusunda Kazanımlarını ve Farkındalık Düzeylerini Arttırmak’ için eğitimler düzenlenecektir. Proje kapsamında ilk etapta ‘BİRLİKTE YAŞAMA ve KARDEŞLİK’ ile ‘VATAN SEVGİSİ veFEDAKARLIK’ konuları işlenecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99