“Başkan Köken, Kandıra Anadolu Lisesinde Öğretmenlerle Buluştu

Fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, çocuklarımızın eğitim ve öğretimi için çaba harcayan tüm öğretmenlerimiz başımızın tacıdır diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Eğitime verilen desteklerin Türkiye’yi hızla kalkındıracağını vurgulayan Başkan Köken, Kandıra Anadolu Lisesine yaptığı ziyarette Okul Müdürü Elif Göktaş ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

 

Kandıra’daki hizmetler ve eğitim alanında yapılacak faaliyetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Ünal Köken ve öğretmenler, çocukların geleceği söz konusu olduğunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağını ifade etti.

 

Kandıra Belediyesi olarak eğitim için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Öğrencilerimiz ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaptığımız ziyaretlerde okullarımız hakkında bilgi alıyor, istek ve talepleri dinliyoruz. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan bir yatırımdır dedi.

 

Eğitim alanında yapılacak her tür faaliyette yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ülkemizi bilimde, sanatta ve teknolojide öne taşıyacak olan çocuklarımız ve gençlerimiz olacaktır dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99