BİLGİ KÖPRÜSÜ KIDS ANAOKULU,MESLEKLERİ ÖĞRENİYOR.

İlimizin çift yabancı dilli tek okul öncesi kurumu olmayı başarıyla devam ettiren KIDS anaokulu ,her etkinlikte olduğu gibi “MESLEKLER ” etkinliğini farklı yaşadı.

 

KOCAELİ PROFESYONEL AHÇILAR DERNEĞİ (KOPAD)DESTEK VERDİ

 

Etkinlik ,KIDS anaokulunun mutfağında gerçekleştirildi. Çocuklar kendileri için özel diktirilen önlük ve şapkalarını giyerek hazırlandılar. Bu giysilerin hazırlanılışında destek veren MARBELLA GARDEN sahibi Yunus ÇINAR , Canfe Restoran- Saray Simit Restoran Erkan ÖZKARTAL , “Okul öncesinde dengeli beslenmelerinin çok önemli olduğunu ve bu konuda PROFESYONEL AHÇILAR olarak katkıda bulunmaktan çok mutlu olduklarını söylediler. Anaokulu öğretmenlerimizin yanı sıra , ilk öğretmenleri olan Annelerimiz için ne yapsak azdır” dediler.

 

ANNELERİMİZ İLK ÖĞRETMENLERİMİZ

5 yaş grubu SEVGİ MELEKLERİ sınıfı ,öğretmenleri Sinem Yıldız YALAV ,Ledy :Merve ERSOYLU diğer 5 yaş grubu SEVGİ ÇİÇEKLERİ sınıfı öğretmenleri Seher ŞENEL ve Ladyleri Hilal FURUNCU ile birlikte ,ilk öğretmenleri olan anneleri için kolları sıvadılar.

 

USTA AHÇILAR REHBERLİĞİNDE ANNELERE PASTA HAZIRLANDI
Uluslararası ödülleri olan ünlü usta Baran IŞIK ile Nihan Çınar çocuklarla birlikte hazırladıkları kek hamurunu kalıplara yerleştirirken çok eğlendiler. Kurumun fırınında pişen kekleri beklerken hamurun hazırlanışının İngilizcesini de dinleyen miniklerin heyecanı görülmeye değerdi.

PASTALAR ANNELER İÇİN SÜSLENDİ
Minikler, Hayli kabardığı görülen pastaları annelerine götürmek üzere , gönüllerince, yaratıcılıklarını da kullanarak süslerken çok özendikleri görüldü Dernek başkanı Ünlü usta Naif BAGİ ,tüm öğretmenlerin yanı sıra annelerin de ilk öğretmenleri olduğunu hatırlatınca pastalarını anneleri için süslemeye karar veren miniklerin çabası takdirle karşılandı.
Okul Müdürü Fikret KAYA çocuklar için farklı bir etkinlik olan bu çalışmadan dolayı KOPAD üyelerine teşekkür etti.

 

ANNELERDEN DUYGU DOLU MESAJLAR GELDİ
Hiç beklemedikleri bu hediye karşısında çok duygulandıklarını söyleyen anneler ,gün boyu telefonla ,mesajla memnuniyetlerini dile getirdiler. Çocuklarının ilk öğretmenleri olduklarının hatırlanması bir hayli hoşlarına gitmişti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99