GÖLCÜK BELEDİYESİ ZORLU KIŞ ŞARTLARINA HAZIR

Gölcük Belediyesi, bölgemizi etkisi altına alması beklenen ağır kış şartlarına yönelik gereken tüm önlemleri aldı. Ekipler, soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle ulaşımda oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için hazır bekletiliyor.

Meteorolojiden alınan bilgiler eşliğinde Gölcük’te beklenen kar yağışı için yolların kapanmaması, yollarda kayma ve buzlanmanın oluşmaması için kar küreme ve tuzlama yapacak ekipler, hazır olarak bekliyor.

 

İlçe’de 24 saat hizmet verecek olan Gölcük Belediyesi karla mücadele ekipleri kentin tüm noktalarına en kısa sürede ulaşabilmek için hazır.

 

Ekipler, buzlanmayı önlemek için tuz, solüsyon ve kar küreme araçlarını hazır tutuyor. Ekipler Yoğun kar yağışında Yollar, Park, Bahçe ve Yeşil Alanlarda gece ve gündüz olmak üzere iki vardiya halinde çalışarak, yolların sürekli açık kalmasını sağlayacak.

 

Gölcük Belediyesi yetkilileri tarafından vatandaşların kar yağışının yoğun olduğu durumlarda toplu taşıma vasıtalarını kullanmaları, kendi araçları ile yola çıkacak olanları ise kış lastiği ve zincir takmaları hususunda uyardı. Ayrıca Gölcük’teki kar yağışı ve buzlanmaya karşı tüm ekipmanlarıyla 24 saat görevinin başında olacak olan ekiplerin, bölge genelinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla gerekli tedbir ve önlemleri aldığı belirtiliyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99