Flaş Kocaeli

Konak Hastaneleri Tertemiz Bir Okul İçin Kolları Sıvadı.

Konak Hastaneleri, “Hep Birlikte Yarınlara” sosyal sorumluluk projesi kapsamında İzmit Bayraktar İlkokulu’nun temizlik malzemesi ihtiyaçlarını karşıladı.

Konak Hastaneleri yeni eğitim yılında çocuklarımızın sosyal koşullarına katkıda bulunmak adına “Hep Birlikte Yarınlara” diyerek kolları sıvadı. Proje kapsamında çocukların daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri adına okullar tarafından belirlenen çeşitli ihtiyaçlar Konak Hastaneleri tarafından tedarik edilerek okullara teslim ediliyor.

 

İlk olarak Eylül ayında Bir Kalem, Umutlu Bir Gelecek diyerek Akmeşe Ortaokulu’nun kırtasiye ihtiyaçlarına destek veren Konak Hastaneleri ikinci olarak Okullarımız Tertemiz Olsun diyerek Bayraktar İlköğretim Okulu’nun temizlik malzemesi ihtiyaçlarına destek verdi.

Bayraktar İlköğretim Okulu ziyaretine Konak Hastaneleri İzmit yönetiminden; İdari Direktör Özlem Altıntaş Kuyruklu, Kurumsal İletişim Sorumlusu Hazan Yağcıoğlu Taştaner, Kurumsal İletişim Uzmanı Melek Acar, Destek Hizmetler Müdürü Volkan Özdinç, Destek Hizmetler Sorumlusu Süleyman Erkul, katılarak gerekli ekipmanları okula teslim etti.

 

Konak Hastaneleri İzmit İdari Direktörü Özlem Altıntaş Kuyruklu; “Çocuklarımız hayatımızın en önemli varlıkları. Umudumuz, hayallerimiz, geleceğimiz. Konak Hastaneleri olarak onların eğitimleri konusunda, koşullarının iyileştirilmesi hususunda küçücük de olsa bir katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Duyarlılığı yüksek bir toplumda yaşıyoruz ve el ele verdiğimizde etrafımızdaki her şeyi güzelleştirebiliriz. Bugün Bayraktar İlköğretim Okulu’na ihtiyaç duydukları temizlik malzemelerini teslim ettik. Birlikte işe girişerek okullarını kalpleri gibi tertemiz yapacaklar. “Hep Birlikte Yarınlara” projemizin yeni etapları için heyecanla çalışıyoruz. Konak Hastaneleri olarak çocuklarımızın yanında olmak boynumuzun borcudur” dedi.

 

Bayraktar İlköğretim Okulu Müdürü Servet Yaman ise yaptığı açıklamada Konak Hastaneleri’nin yaptığı destek için teşekkür ederek, Konak Hastaneleri’nin Bölgesi için sadece sağlık hizmetleri değil, toplumsal gelişim ve eğitim için çok önemli işler yaptığını belirtti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99